bugün

özel bir şey yapmanıza gerek yoktur, o zaten bunu alışkanlık haline getirmiştir.
1- onu sinir etmelisiniz cevap veremeyince eksileme yolunu seçer
2- nelerden hoşlanmadığını tespit etmelisiniz işinizi kolaylaştırır
3- dini kurcalarsanız bunlardan bir kaçtane bulabilirsiniz mesela şuan bir kaç tanesi benle uğraşmakta ama bilmemekteler ki s.kimde değil adı üstünde ibne ibneyle ibne olunmaz.
pantolonunuzu çıkarıp amuda kalkın. ayak parmaklarınızla entry girin. en iyi yöntem.

edit: işe yaradı.
entry girmek yeterlidir.çok uğraşmaya gerek yok.
sevgili ve eski sevgili tandanslı bol bol başlık açmak, kutsal değerlere düşünce özgürlüğü kapsamında * saldırmak/hakaret etmek, am taşak göt bunlar güzel şeyler mode on vs..bunlar fazlasıyla yeter sanırım.
ibne olduğu için sen tam bir erkeksin dendiğinde kuvvetle muhtemeldir ki eksi oyu basacaktır.
fenerbahçe'nin aleyhine bişeyler yaz hoşlanırına gitmeyen kesin alırsın.
(bkz: bir kizdan istemek)
laikçilik aleyhine yazmanız yeterlidir.
edit: bacıya selam ibnecim.
cumhurbaşkanı na hakaret isimli siyasi mesaj vermeyen direkt tck'dan copy pastelenmiş bilgi içerikli bi entry girilir.vicdani retçi arkadaşımız tarafından entry kötülenir.mal mısın olm mealli bi edit çakarsınız akabinde motorcan arkadaşımız sizin bütün entrylerinizi aratıp kötülemeye başlar.
ibne dediğiniz bir bünyenin size artı vermesi abes olduğundan, 4 harfli bir kelimeyle* çok zorlanmadan yapabilirsiniz.

edit: ben 1 dk. olmadan bir tane aldım. darısı başınıza*
hic birsey yapmamak yeterlidir.o zaten seri eksi oy veren ibneye ait has bir özelliktir.
bir solcu bir meclise degerdir başlığının altına kamer genç bkz'si verilir.

akabinde olaylar gelişir.* * * * *
söke söke diye cevap verilebilecek soru..

(çaylakmışım, 40 karakterden az yazamıyormuşum)
kullanıcı adınızın mertebe olması yeter. boş entry girseniz dahi farketmez.
eksi vermeyi kafasına koymuşsa selam yazmak bile yeterli olabilir. bana da bir dadandılar ki bu tipler sormayın. entry mi bitirip ekler eklemez bunlar da aynı dakika içinde eksiyi ekliyorlar. * yeğenim hele otur bir soluklan, bir oku bakalım ne yazmışım önce. deli gönül ister ki bu organizmalar lut kavmi gibi bir kasırgayla helak olup gitsin.
merak etmeyin o sizi bulacaktır.*
ibneliğine eksilediği için neden gerekmez.
her başlığa bir vesileyle pipinizin ne kadar büyük olduğunu yazarsanız. O sizi bulur...
pkk lı da olsa insan insandır şeklinde başlık açmak ve ilk entryi bu konu hakkında girmek.
ibne oldugunu defaatle yuzune vurarak basarilabilir.
(bkz: başkası olma kendin ol)
ekleme: ben denedim oluyor. *
özel bir şey yapmanıza gerek yoktur. zira bir gün sıra size de gelecektir, seri eksi oylanacaksınızdır.siz o günü bekleyin sadece.
pastaneden nasıl pasta alınırsa , hastaneden nasıl doktor bulunursa , kasaptan nasıl et bulunursa aynen öyle..
aptalca işler yapıp aptalca sorula sorup aptalca yazarak..gerçi tek eksi oy alan bile ibne geldi filan diye zırlıyor , kendilerine pasif ibneleriyle mutlu günler dilerim..
seri ekşi oy veren ibne şayet dinci ise (dikkatinizi çekerim dindar değil dinci) (ki genelde böyledir) laiklikten bahsetmek, gerçek dini anlatmak, üzerindeki orta çağ papazı kostümünü yakmak eksi oy almanın en kolay yollarındandır.

yerin altından not: aslen bir güruh olarak takılmaktadır bu abiler ama telaşa mahal vermeyin gülün geçin hemde iblis iblis gülün.*