bugün

Sözlüğün sanal bir ortam olduğunu unuttuktan sonra aldığı oylara fazlaca kafayı takmış yazarların düşünmesi gereken başlık ve söylemdir. Girdiği tek entrynin, onlarca eksi oy alması ve günün kötü entryleri arasına girmesini kaldıramayıp, o entrynin altına "hepiniz ibnesiniz, ibneler eksi veriyor bana" muhabbeti yapmak gerçekten fazlaca saçmalıktır. Hangi yazar vardır ki eksi vermiyor? O halde hepimiz ibne mi oluyoruz yani? Ayrıca Seri eksi oy veren ibne başlığına yüzlerce farklı yazar tarafından entry girilmiştir. Ee bu kadar yazarın başında bu kadar ibne var ise, sözlükte yazar ortalamasının 200 olduğuda düşünüldüğü zaman kuşkusuz bütün yazarlar ibne oluyor.

Taraftarsın veyahut bir ideolojiye gönül vermişsindir. Bir görüşe sahipsindir bunlarla ilgili entry yazıp eksi oy aldığın zaman başkalarını ne alaka ile ibnelik ile suçlarız anlamıyorum. Bak gerçekten öyle yani bir yazara birin üzerinde hepimiz eksi vermişizdir o zaman hepimiz ibneyiz. bu mu yani? Veya merak ediyorum adam eksi vermeyip, özel mesaj atarak küfür mü atsın. Veya eksi verse nolacak? Hayatında ne gibi bir olumsuzluk yaratıyor?..

dipnot: Birilerini seri eksilediğim için değil girdiği her entrynin altına "neden beni eksiliyorlar, eksi veren ibnedir" vb. şekilde saçma yorumlar yapanlar için yazdım sadece.
seovinin kendini temize çıkarması için yapmış olduğu itirafıdır.

editörün notu: I belong to che adlı yazar için değil genel bir tespittir. ama eksi oy çoktan göte girmiştir. daha fazla girmemesi için editör müdahele etmiştir.
entryleri okumadan seri şekilde eksi oy veren bireyin nerden bizim kötü yazar olduğumuzu çıkardığıda ayrıca merak konusu.
ilk girdiğinden son girdiğine kadar tüm entry lerin sırası şaşmadan eksilenmesi sonucu ulan ben bu kadar mı kötüyüm sorusunu bünyeye sorduran tespittir.
sağı-solu bırakıp çiçekler böcekler veya duygu dünyaları hakkında yazanlar, iyi yazardır (kaldı ki bu sebeple bile eksi oy aldıkları vardır); diğerleri, eksi oylandıklarına göre kötü yazardır, sonucuna ulaşan tesbittir.
seri eksi oy veren ibne olarak tanımlanan yığın tek bir entrye ya da belli bir doğrultudaki entrylere değil; yazarın o güne kadar girmiş olduğu, o günün ertesinde gireceği, konuyla ilgili yada ilgisiz entrye gerekli saniye kuralları biter bitmez eksiyi basan yaratıktır.

fikir belirtmek değil intikam almakla kafayı bozmuş olan bu yığın sıfatını sonuna kadar haketmektedir.

ayrıca sanılanın aksine eksilenen entry bazen doğru noktalara parmak bastığınızın; gerekli yerleri rahatsız edebildiğinize işarettir.
defalarca ilk entryimden sonuncusuna kadar eksi oy aldığımı hatırlayınca, eksi oy zaman aralığının bazı entryleri okumaya blie yetmeyeceği gözönüne alındığında hadi ordan çok bilmiş tepkisi verdiğim iddiadır. seri eksilenme konusunda tek değilim. ortada bu kadar sorunlu bünye varken, arı kovanına çomak sokan entryler girince seri eksi yemezsem şaşarım. ben başlıktaki o hakaret tabirini kullanmaktan imtina ederim ama seri eksi veren hasta ruhlu bünyler fazlasıyla vardır. beğenmediği entrylere adam gibi cevap veren bir kötü yazar bile olamayan bu bünyeler eksi oy butonuyla katolik nikahı kıymışlardır, ayrılamazlar.
kesinlikle yanlış önerme. seri eksi oy veren ibne de vardır duble seovi de vardir.
güncel Önemli Başlıklar