bugün

ilk bakışta ahmakca ve bütün seri katillerde olan ortak özellik olan zekadan yoksun görünse de, içinde en az 4-5 farklı kişilik barındıran biri tarafından yapılmışsa, kurbanların katil tarafından aynı yerde ve aynı teknikle öldürülmüş olacağından dolayı, seri cinayet tanımına uyabilecek, katil ve kurbanlar öldüğü için de bir dahi mi yoksa ahmakla mı karşı karşıyayız asla öğrenemeyeceğimiz eylem.
tek kişiyle yetinilecek cinayettir .
izlendiğini ve yanlız olmadığını kendi gölgenden anlayabilme durumu.
hayır olamaz bu kadarda saçmalanamazdır.* kendini öldürmek istiyorsan git öldür ama kalkıpta ben kendimi öldürmeseydim seri cinayet işleyecektim havası verme a.q *
(bkz: paradoks)
seri cinayetin ard ardına değilde seri'nin diğer anlamı olan hızlı şekline dönüştüğü durum...
kendisi önde olmak üzere bir kaç kişiyi de hemen arkasına dizer. eline aldığı bazuka'yı göbeğine dayar ve tetiğe basar. ilk kendisinden giren mermi sırasıyla arkadakileri de haşamat eder. buyrun size seri cinayette kendinden başlamak olayı.

(bkz: böyle başlığa böyle entry)
(bkz: ne cinayeti lan bildiğin intihar bu)
seri cinayet tamlamasına girmeyecek ölüm şekli.bir nevi intihar.
çok kişilikli bir ruh haline sahipse anlamını bulan eylem. Fakat işe koyulmadan önce bi notla bunu bildirmesi gerekir yoksa devletin polisini, adli tıp'ını boşa uğraştırmasın.
(bkz: seri intihar etmeye kendisinden baslamak)
(bkz: önce kendimi öldürürüm sonra sizi)
insan öldürmek zor olduğundan mütevellit insan öncelikle kendi ruhunu katletmelidir. durum bundan kellidir, zira ben öyle yaptım.***
sonun başlangıcıdır..
(bkz: kendini öldürüp intihar süsü vermek)
(bkz: yaran fıkralar) *
(bkz: başlamak bitirmenin yarısıdır) *
Bir şair için kaçınılmaz olaydır. Önce kendini öldürür şair bir gri aşk kavgasında. sonra bunu şarkı yapar.ve olaylar gelişir.
seri cinayet olarak devam edemeyecek eylemdir.
(bkz: eyleme başlamadan sonlandırmak)
küçük ama önemli bir ayrıntı.
(bkz: temel koş seni çağırıyorlar)
(bkz: temiz iş) olur ancak sıralama önemli, gözlerden kaçmaması gereken bir ayrıntı ya sahip durum.
(bkz: gaffur tarzi cinayetler)
ruh hastası gerizekalı ve salak bir katilin sırayı karıştırmasıyla gerçekleşen eylem.