bugün

Sesinden öpesiniz gelir. Ban sesi öyle huzur veriyor.
Aşık olunası bir adamdır hatta onun gibi birini tanırsanız ne mutlu size.
Havlamaktan başka vasfı olmayan Kürt adam.
katıldığı programlarda el ayak çocuklar gibi her şeye karışıyor her lafa atlıyor buda kendisine bi iticilik katıyor.
Kış uykusu filminde rolünün hakkını en fazla veren oyunculardan biri olmuştur. Son derece başarılıdır. Tebrikler.
oyunculuğunu hiç görmedim adını da bilmiyordum ama sima tanıdık tabi, bir otelin lobisinde beklerken, içeri girdi, gayet güler yüzlü bir şekilde kapıdaki teşrifatçıya selam verdi ve hızlı adımlarla yukarıya çıktı. muhtemelen istanbul'da bir evi yok, aksi taktirde neden o saatte otele gelsin ki ? boyu da kısa değil 1.80 gibi..
büyük sanatçı potansiyeline sahiptir.
uygun senaryolarla herkesi kırıp geçireceğinden şüphe yok.
Su siralar gorevimiz komedi adi programa sunmakta ve programin en sonunda resmen sarkiyi yasatarak sarki soyleyen guzel insan. oyle isim verince adi uzak geliyor ama aslinda herkesin tanidigi Ergun plak o. Adamin ciddi manada on parmaginda on marifet. Oyunculuğu on numara, sesi on Numara, dans edebiliyor , komik ve hani böyle çok yakışıklı olmasa da çekici bastırıyor kendine. Daha ne olsun be kardeşim. Eminim tiyatroda da kendine hayran birakmaya devam ediyordur.
Kendisi gibi nitelikli tiyatro kökenli oyuncuların artmasi dileğiyle
sesi gayet sağlam biri. yaşamak istemem yorumu gerçekten iyi. türk rock antolojisi sahnesindeki aman yavaş aheste performansı ise olağanüstü. barış manço şarkılarını yorumlayan çok insan var, ayrı ayrı herkes başarılı. fakat bu ayrı bir yorum.
(bkz: 1975) doğumludur.
Çok sevdiğim oyuncu.Bir sekslerdeki rolüne bir de söz dizisindekine bakımca ne kadar iyi oyuncu olduğu da gözükür.
(bkz: Ergun plak)
çok yönlü muhteşem bir yetenek. Gangsta's Paradise'dan yerli sakin şarkıları ordan gidip birde Jazz okumaya uzanan yeteneğinin yanında muhteşem oyunculuk, ses, taklit, dans eklenmiş. Karizması da var adamın, resmen tüm puanları almış.
Salih bozok rolüne kadar gözümde 'iyi oyuncu'ydu. Salih bozok ve ergun plak rollerinden sonra artık benim için bir efsane.

https://youtu.be/TS0o8Ajak5U?list=WL

https://www.youtube.com/watch?v=ij5yZLOeonM
tiyatro tedrisatından geçmiş başarılı erkek oyuncu.

ergun plak rolü'nü yaşamıştır, oynamak ne kelime!
profesyonel oyunculuğunun yanı sıra sesi ve yorumu da hoş olan aktör.
Şarkı söylememesi gereken oyuncu kişisi.
Hobi olarak yine duşunda, evinde söyle ama mikrofon ile kitlelerin önüne çıkma, lütfen.
Benim için hep ergun plak'tır kendisi severim.
annesi Emel Kılıç vefat etmiş.

https://www.gercekgundem....8/unlu-oyuncunun-aci-gunu
tam adı (bkz: mustafa serhat kılıç) olan, yetenekli oyuncu. aslen malatyalıdır.

maalesef ki dün annesini kaybetmiş. allah rahmet eylesin.
ergun plak karakteri ile özdeşleşmiş oyuncu. kesinlikle seksenler kadrosuna geri dönmeli bu adam tamam dizi yeni sezonuyla güzel gidiyor ama bir eksik var. bu eksik sanırım ergun plak.
Ya sen nasıl muhteşem bir insansın.. yalnız 80 lerdeki rolünün hakkını bu verdin. Ergün plak..
Mecbur fan’ı olucam artık napalım.
Sanırım hayran oldum kendisine.
seksenler dizisinden önce hiç gördüğümü hatırlamadığım oyuncu.
Ezel'de kenan birkan'ın öz abisini oynamış oyuncu.