bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  02.06.1988 doğumlu arjantinli forvet. geleceğin en büyük yıldız adaylarındandır. daha 15 yaşında arjantin 1.liginde oynayarak arjantin 1.liginde oynamış en genç futbolcu ünvanını almıştır. independiente ve arjantin genç milli takımında oynamıştır. sezon sonu bayern munchen ve liverpool gibi takımların da transfer listesinde bulunmasına rağmen, 23 milyon euro karşılığında atletico madrid'e transfer olmuştur.
  5 -1 ... fowler
 2. 2.
  ispanya'ya transfer olmasıyla anında lionel messi ile karşılatırılmaya başlanmış yetenekli futbolcu.Atletico madrid geç olsada kadrosunu yavaş yavaş yıldızlarla donatmaya başladı.
  1 ... elendil
 3. 3.
  sırtındaki forma atletico değil de milan olsa dünyanın en çok dikkat çekecek topçusu olan mükemmel futbolcu. bu sezon adeta yıldızlar karmasına dönen atletico madrid'te 18 yasında 10 numaralı formayı kapmıstır. geleceğin büyük topçusudur.
  1 ... blackjack
 4. 4.
  bu genç yaşında en büyük takımlara gitmektense bir alt kademeyi tercih ederek doğru iş yapmış futbolcu. bu sezon kritik maçlardaki golleriyle dikkat çekti. boyu saviola gibi kısadır ama pire gibi.
  1 ... krmyrdsn
 5. 5.
  fm 2007'e erkenden fark edilip alınmazsa bir daha transfer etmek için yaklaşık 100 milyon dolar bütçenizin olması gerekmektedir. geleceğin yıldızı olması muhtemel futbolcu.
  2 ... thexecutive
 6. 6.
  "kun aguero" lakaplı, 18 yaşındayken bile dünyanın en iyi forvet oyuncuları arasında gösterilebilecek velet. Bu adamın tekniği harika -henry gibi maşallah-, çok iyi de top sürüyor, bitirici vuruşları da biraz tecrübeyle kusursuzlaşacak gibi, hızı da gayet iyi. MAşallah maşallah...
  1 ... baybars
 7. 7.
  istikrarsız sonuçlar alan ve oynadığı futbol zevk vermeyen atletico madrid' in arjantinli, gelecek vaat eden genç yıldızı. ters ayak maharetiyle rakiplerinden kolayca sıyrılan genç yetenek, atletico madrid' in istikrarsızlığından zaman zaman etkilense de, ayakta kalmayı bilmiştir.
  1 ... legend of the stranger
 8. 8.
  tam ismi Sergio Leonel Agüero olan yetenekli genç. atletico madrid bu oyuncuyu alarak geleceğe yatırım yapmıştır.
  1 ... killkenny
 9. 9.
  kendileri parantez bacaklıdır.

  edit: hakikaten parantez bacaklı. futbolcuların çoğu parantez bacaklıdır zaten. kötülenecek bir şey yok.
  3 -1 ... zebellah
 10. 10.
  dripling ustası genç yetenek top sürüşü teknıgı yıne maradonanın veliaht adaylarından birisidir kendisi
  1 ... italian83