bugün

türkiye'de oynamadığı takım kalmamış ve miadını doldurmak üzere olan futbolculardan biri.
gayri resmi kayitlara gore 150 kilo civarlarindaymis.
türkiyenin gelmiş geçmiş en sorumsuz futbolcusu.
ben adam oLmam diyen sempatik ve bir o kadar da futboL dehası şanLı beşiktaşımın en sevdiğim oyuncusu...10 numaraLı forma ona çok yakışıyor..
görünüşte futbolla bir alakası olmadığı izlenimi veren, sporcu olamayacak cüssede olmasına rağmen iyi futbol oynayabilen, beşiktaşlı oyuncu.
Türkiyenin hala en teknik futbolcusu. ondan yuksek teknik kapasiteli bi türk daha dünyaya gelmemiştir.
en son seneler önceki galatsaray-monaco maçında görülen topçu.

ayrıca saha kenarında oyuna girmek için ısınırken kendi kendini sakatlayabilmesiyle de ünlüdür.
çok yetenekli olmasına rağmen, zamanında yaptığı sorumsuzluklar * yüzünden gelmesi gereken yere gelememiş ve artık yavaş yavaş futbol hayatının sonuna yaklaşan futbolcudur.
aslı sarı'nın eski sevgilisi.
kepçe kulaklı futbolcu.
(bkz: çanak anten)
(bkz: kepçe kulaklılara yapılan çanak anten yakıştırması)
(bkz: un çuvalı)
Huzur bulmak için(basından kaçmak)gay barlara gittiğini söyleyen futbolcu.
koşmamasından en çok yakınılan zamanlarda, yanılmıyosam almanya* maçında rakibin sağından atıp solundan geçip, 50 metre depar attığı pozisyonunun, unutulmadığı futbolcudur.
an itibarı ile beşiktaş'a fenerbahçe karşısında beraberlik sayısını kazandırmış takımının gerçek anlamda tek yıldızı.
beş dakika içerisinde ikinci golünü fenerbahçe ağlarına yollayarak galatasaray taraftarının gönlüne taht kurmuş bir zamanların sarı kırmızılı oyuncusu.
en ünlü gollerinden bitanesi fenerbahçeye doksanıncı dakikada frikikten antığı goldür.yıldız olduğunu 26.02.2006 daki maçta fenere attığı iki golle ispatlayan futbol dehasıdır.
26.02.2006 tarihindeki fener maçındaki oyunu ile bir galatasaraylı olarak benim bile takdirimi kazanmış olan takımlar üstü fanatiklik dışı ulu insan...
"sergen bitti" diyenlere bugün itibariyle s.ktir cekmis besiktaslı.
futbolcu olmasaydı artist olabilecek karizma kişilik
Alex ve Anelka'ya laf atarak kendini ne kadar küçük düşürdüğünü fark etmeyen süper solak.Nitekim kendi özel hayatı düzgün olsaydı ve at yarışı sevdası olmasaydı şu an belki Arsenal'de görürdük kendisini.
allah vergisi yetenek sahibidir.gayret,azim,hırs kelimelerinin manalarını bilse herşey çok daha farklı olurdu.gene de sempatikliği sayesinde işi götürür,kimse ses etmez o bar senin bu bar benim gezmelerine.
geçen sene kadıköydeki fenerbahçe maçı sonrası "onlar bizi kalelerinde alex veya anelka olup da yenene kadar ezeli rekabet bitmiştir" diyen at yarışı düşkünü, kilolarından dolayı formaya sığmayan, şişko futbolcu.
hatta bir maçta forma kafasından geçmediği için formanın yakası makasla kesilerek genişletilmiş, forma kesilen yerden açılarak hırka şekline dönüşmüştür.
kırmızı formasıyla altay a attığı gol belkide hala televolelerde jeneriktir
kalede rüştü varsa sergenin en az bir golü var o maçta demek
john bejamin toschak diyor ki : futbol 20 dakika olsaydı sergen dünyanın en iyi futbolcusu olurdu