bugün

annesi ve babası, sergen deveci küçükken boşanmıştır ve o sebeple "rahat büyüdüm, baskı görmedim." diyen bir sosyal medya fenomeni. kariyerine vine ile başlamış ve bir zamanlar akım olan "giden kadının arkasından sigara atma akımı" na yapmış olduğu video ile ünlenmiştir. yakın zamanda kaza geçiren sergen deveci'ye, "uzun bir süre yürüyemezsin" denmiş, ancak 44 gün sonra yürümeye başlamıştır.
türkü su demirel isimli güzel ama ebleh hatunu video çekiyom ayağına götüren tipsiz herif.
Umarım tez toparlar. Kıymetli insan.
Tiplemelerini ve esprilerini gram sevmesem de cabucak sagligina kavusur umarim. Kimse boyle bir olumu hak etmiyor.
Ah be ustam umarım iyileşirsin.
Dayan mimik adam :(
Sağ Salim atlatır umarım.
kendisini tanımıyorum ama umarım yeniden sağlığına kavuşur. ölenlere rahmet olsun.
Sabah sabah üzen kişi. inşallah çabuk iyileşir.
vefat eden arkadaşlara allah rahmet eylesin.

vefat edenlerin haricindeki arkadaşları yaralıymış acil şifalar dileriz..
Çorum-samsun yolunda kaza yapmışlar. Çok sıkıntılı yol orası.
Komedi anlayışını çok tutmasam da, çok sempatik bulduğum kişi.

inşallah çabuk iyileşir.

Dualarımız onunla.
daha 31 yaşındaymış.
trafik kazası sonucunda ağır yaralanmış tiyatrocu.
kazada ölenler mevcut.
sergiledikleri baş belası isimli oyunlarının dönüşünde merzifon’da onları taşıyan minibüs bir tıra arkadan çarpmış ve söylenene göre ağır yaralıymış.aynı minibüste bulunan tolga güleryüz,burak topçu ve özgür karataş maalesef hayatlarını kaybetmişler.

edit: moderatörlerden ricamdır, link paylaşma konusunda özürlüyümdür.bir el atsanız.

Edit 2: Yaralılara Çok geçmiş olsun, vefat edenlere rahmet kalanlara sabır diliyorum.
Ufaktan bi topitopluk var.
Kadın olsa göz altı torbalarıyla ilgili milyon tane yorum yapılmıştı.
Kitlesi çok kanser.
mimiklerini oldukça başarılı kullanan mizah adamı/ instagram fenomeni.

göz altı torbalarının öyküsünü merak etmiyor değilim bu elemanın.
Türk malı joji.
Saat 9 da Athelaszz isimli twicht kanalina konuk olacak komik insan. Guzel muhabbet olacak gibi
vitese sakso çeken eleman. sonrasında contra'nın kıvılcım klibinde oynamıştır.
Özellikle esnaflik zor zanaat videoları efsanedir.
komik olmasına rağmen insanın o ebleh suratına tokatı yapıştırası gelen karakter. valla içimden öyle geliyor.
Hiç komik değildir.
güncel Önemli Başlıklar