1. 1261.
    gerçekten de şuan da diğer rakiplerinin arasında en iyisidir, yaş aldıkça gerçekten de en iyisi olacağını ve çabalarının geçici bir popülerite için değil de kalıcı olmak için olduğunu görüyorum. bunu görmek istemeyen ya kördür ya aşırı kıskançtır, güzellik görecelidir fakat başarı barizdir, bazı insanlar bunu kabul etmek istemezse bazı insanlar da hatırlatır. insan olarak da her zaman hakkında çok fazla gereksiz şeyi büyüterek olumsuz haber yapan, çoğu zaman çoğu şeyi çarpıtan gazetecilere karşı hiç saygısızlık yapmamış olması takdir edilesidir, hayranlarına karşı tavrı nasıldır hiç geri çevirdiği biri var mıdır onu bilemem ama gazetecilere insan gibi yani olması gerektiği gibi davrandığı göz önünde olan birşeydir. güzelliğine gelirsek zaten çıkamayız ama ben yine de değinmek istiyorum kesinlikle büyüsü türkiye de ve televizyonlar da alıştığımız klasik esas kadın tipinden farklı oluşudur, saçlarının güzelliği bir yana dursun yüzünün kemik yapısı ve ince uzun boynu kesinlikle göze hitap ediyor aynı zaman da buna fiziki güzellik de eklenince tadından yenmeyen dehşet birşey çıkıyor ortaya, çok beğeniyorum sözlük çünkü bunu hak ediyor, beğenilmeye yakışıyor.
    1 -2 ... sad butterfly
  2. 1262.
    (bkz: tay)
    1 ... secrexv2