1. 1.
    instagram storysinde paylaştığıdır. Parkta üstsüz fotoğrafını paylaştıktan sonra bir başka story atarak 'çok sıcaktı soyundum' demiştir.

Edit: hala duruyor instagram hesabından bakabilirsiniz. Soyunmasına hiçbir lafım yok fakat çok itici, çok kezban biri normal şeyleri büyük birşey başarmışcasına göstermeye çalışmasından midem bulandı artık.
    -3 ... sad butterfly
  2. 2.
    (bkz: link yoksa yaşanmamıştır)
    2 -1 ... sgt gary roach sanderson
  3. 3.
    Hemen check ettim arkadaşlar. Bilgi doru.
    1 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  4. 4.
    Bu kafa cicişlerin türbana girmesine de müminlik der.
    -1 ... eratosthenes
  5. 5.
    o kim?
    niye soyunmuş?
    toplumsal mesaj mı veriyor?
    niye link vermiyorsunuz?
    4 ... nanautzin
  6. 6.
    rabbim son zamanlarda güzellik ve zekayı ters orantılı veriyor kullarına.
    7 -1 ... ozzy osbourne
  7. 7.
    siktir git özgürlüğün ne olduğunu öğren görüntü kirliliği. biri şu özenti beyinsize toplum içinde soyunmanın özgürlük olmadığını anlatsın.
    5 ... yerli ve milli
  8. 8.
    Bunlar hep ilgi çekme amacı. Böyle insanları neden barındırıyorsunuz ki ülkede. Bu mu laiklik, bu mu özgürlük, bu mu gelişmiş ülke anlayışı? Eğer öyleyse hep beraber dal daşşak gezelim!

Edit : yurt dışında yapmış. Gönderge yapıyor aklı sıra. Bence orada kal.
    9 -1 ... gethere
  9. 9.
    serel yereli nin parkta soyunması
    -1 ... sad butterfly
  10. 10.
    almanya´da parkta kadınlar yapıyolar öyle şeyler. kimse dönüp bakmaz. seni ilgilendirmez. espri içermek kaydıyla şakalı laf atabilirsin, belki gülümser sana, bi o olur, başka da bişey olmaz.

geçiniz. var öyle güneşlenen kadınlar. dünyada konuşulacak başka daha önemli konular var. kadınları rahat bırakmak lazım.

ayrıca o kadını hiç duymadım, kimdir nedir, bilmiyorum, ilgilenmiyorum da açıkcası.
    6 -2 ... paganviodio