bugün

düzenleyen olursa katılacağım partidir.

beleş olan her şeye varım.
Bende bu partiye gelmek istiyorum o vakit ama otobüsler bu ara çok dolu. Angara'ya gidemiyorsak bile gönlümüz Serdar abi ve ailesinin mutlu olmasından yanadır.

Edit:junior ın adı ne olacak acaba.*
pazara denk gelirse neden olmasindir. yegenimizin ismini merak etmiş kale dostum.

(bkz: serdarslx06) *
valla ben ilk çocuğuma "ülkü" ismini koydum. ikincisine de allah kız ya da erkek ne nasip eder bilmiyorum ama yine özbe öz türk oğlu türk ismi koyacağım. ondan sonra kendisini de türk oğlu türk gibi yetiştireceğim. kendisi ne olmak istiyorsa onu olur.
Galiba pet shoptan kuş aldı. Millete baba oluyorum diyor. Allah akıl versin. Herkes de inanmıs.
bebeğin, muhtemel etkinlikleri bu kadar çok uzamaz ise, serdar ve ailesi daha rahat eder diye düşünüyorum.

anneli babalı sağlıklı günlere inşaallah.
afişinde şöyle eli belinde bir görsel konulacak parti.

görsel
Kısaltması sikbop olan partidir.

Önümüzdeki ilk seçimde bu partiye destek vereceğimi ilanen duyuruyorum.
Düzenlendiği taktirde yoğun katılım sağlanacak parti.

görsel
kendisini tanımasam da bize böyle güzel haberler lazım diyerek tebriklerimi ilettiğim ve sanal türevden dahil olmak istediğim parti.
gelmezsem ibneyim.
Twich yayını yapıyorum birazdan.

Parti yapacağım için bağış topluyorum. Yardımlarınızı esirgemeyin. Bayrama hawaiye pardon partime yardım. Allah rızası için 3-5 demeyelim boş geçmeyelim. Ne verirsen elinle o gelir seninle.
Ulu sözlük'te düzenlenmiş en büyük ve efsane zirvedir. 12. Nesiller bilmez.
Hey gibi günler hey.
Parti başlasın genşler.
demek ki ülkemize yeni bi kemalist çocuk doğuyor denilesi durumdur. neysseeee hayırlısı artık..

görsel
Allah analı babalı büyütsün. Maşallah.

Reşad altınımla geliyorum abim.
Baba derken, mafya babası falan değildir inşallah. Neyse, hayırla gelsin bakalım.
görsel

Damadın sözlük arkadaşından bir adet yavru kedi.

Hayırlı olsun reyis allah analı babalı büyütsün.
Rabbim hayırlı güzel ömür versin inşaAllah..
hayırlı uğurlu olsun umarım ilerde sana benzer ve delikanlı mert ve iyi kalpli olur aynı zamanda espirili neşeli sizin gibi ve inşallah sizin bizim gibi sözlüklere bulaşmaz o duruma düşmez.
Hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün.
Allah analı babalı büyümesini nasip etsin kardeş.
umarım sorunsuz bir yaşam sürer hayatı boyunca mutlu olur siz onun ölümünü görmez siniz umarım.....
Vay be ne partiydi. 35-40 kişi falan toplanmıştı. Sözlük amcaları, teyzeleri de vardı, çıtır manitalar da vardı. 7-8 şişe viskinin, kasa kasa biranın dayanmadığı bir ortamdı... Partiden sonra da Kızılay'da oturan bir hatunun evine gidip after yapmıştık.

Sözlük tarihinde bir daha olmaz böyle bir parti.
Ben nerdeydim o ara?