1. 1.
  serdar ortaç'ın 2009 yazında billie jean'i ve 2011 yazında da another brick in the wall'u sikertmesi sonucu gerçekleşmesi muhtemel olan yasaktır.

  haydi 2009'da michael jackson bu rezaleti görememişti, malum.. peki ya şimdi ne yapacağız? roger waters'a bu durumu nasıl açıklarız arkadaş biz?

  beni geç.. ben pink floyd'çu değilim ama adam gelip de pink floyd dinleyen türk kardeşlerimize bunun nedenini/nasılını sorsa ne diyeceğiz lan? bu adamın müzikle uğraşan gerçek/ciddi bir eleman olduğunu ve onu dinleyen de bir sürü ademoğlunun bulunduğunu mu söyleyeceğiz amına koyim? inanmaz herif.. yerin dibine batarız, topukları göte vura vura ortamdan uzaklaşırız ancak.

  sırf şu rezilliklerin önüne geçebilmek adına bu adama bir cover yasağı gelmeli diye düşünüyorum. yasal anlamda böyle bir yasak mümkün değil, biliyorum ama bu adama bir dur dememiz lazım lan kaliteli müzikten anlayan tayfa olarak. yoksa bu haziran ayı içersinde ikinci bir michael jackson vakası daha yaşayabiliriz. malum, 25 haziran yaklaşıyor.

  serdar ortaç'tan bir beat it, bir smooth criminal dinlemeye dayanamam ben amına koyim, hele bir de thriller'a dans etmeye falan kalkarsa tam intihar sebebi, sık kafaya gitsin.
  2 ... e g e