bugün

"10 numara marjinalim bacım" demekle eşdeğerdir serdar ortaç'a sallamak. örnek verelim hemen.

"yeaa serdar ortaç 7 notalı bi adam yeaa!"
"öff yaz geldi gene serdar gene serdar her yerde!"
"abi gördün mü ya serdar ortaç another brick in the wall'ı söylemiş. yazık yazık.."

herkes sallıyor serdar ortaç'a. çünkü serdar ortaç popülerdir. ve popülere saldırmak, onu istememek sizi sıradanlıktan kurtarır, bir anda marjinal olursunuz, pat pat pat flaşlar patlar!! wow!

daha önceden de demiştim, (bkz: popüler olana karşı olmanın popüler olması)

iyisiniz ladies and gentlemen, böyle devam.

not: bunu okuyup serdar ortaç savunuyor diyebilecekler vardır. biliyorum vardır. hatta bu notu okumadan önce -elin eksideyken- öyle düşündün sen de itiraf et. olay serdar değil. olay sensin.
esas nedeni "entel kızlar entel erkeklere verir" dokumasıdır.

bu ülkede kamplaşmadan insan olamazsın zira.
bu kadar saçma bir entry son zamanlarda okumadım. bir kere marjinallik yaratma durumu azınlıkta olduğunuz zaman gerçekleşir. herkes serdar ortaç'a salladığı için bu bir marjinallik çabası değildir.

asıl marjinallik serdar ortaç'a sallayanlara sallamaya çalışmaktır.

hiç sevmememe rağmen marjinal lafını bu cümle dahil olmak üzere 4 defa kullandım ama bu lafı kullanmak bile onun anlamıyla örtüşüyor.
bu kadar saçma bir entry son zamanlarda okumadım. her yaz dinlenilen, gençlerin sevgilisi, gayet popüler ve deli gibi de para kaldıran serdar ortaç'a herkes sallıyor demiş. hmmm belki o herkes derken sözlük ahalisinden bahsetmiş olabilir ama onu idrak edemedim ben şimdi. herkes sallasa para kazanamaz bu kadar çünkü. neyse boşverdim bu konuyu.

marjinal lafını hiç sevmiyorum. marjinal, marijuanal, mariachi. ıykk.
marjinal gibi görünmenin en kısa yoludur şu sıralar.
7 notayla ne kadar şarkı yapabilirim diyen bir insanlar herkes emin olsunki onun şarkılarını seve seve dinleyenler bile taşak geçer. o söylediği laf yüzünden taşak geçer. yine dinlemeye devam eder o ayrı mesele.

her parası olan adam oluyorsa vay halimize.
serdar ortaç kim ki ona sallamak marjinallik yaratsın dediğim durumdur.serdar ortaç yaz şarkıcısı,dünkü çocuk hala.
serdar ortaça sallamanın marjinallik yarattığı yoktur amaç zaten bu değildir ama serdara sallayanlara sallamak marjinallik yaratıyor sanırım.