bugün

bazıları dinsiz putperest kişiler
olup sıkıştığı yerde herkese ana avrat küfür
etme potansiyeline sahip kişilerdir. neysee..
Serdar isimli erkeklere ben de pek güvenmem yalnız topunun diye cümle kurup kaşınmam da. Sonra sövünce kızıyorsunuz.
geneli teneke tiplerdir.

benimle atışacak kişi başına bela alır. gece rüyalarına girmezsem adam değilim. evet..
magnumdan maserati çıkacağına inanmazlar.
Rüyama girenlerin sonu pek hayır olmaz yalnız. Dikkatli olmakta fayda var. Rüya hali sonra kötü şeyler gelebilir başınıza.
Yakışıklıdırlar.

(bkz: yakışıklı serdar)

(bkz: gb)
biraz göbekli oluyorlar.
At suratlı oluyorlar.
kahir ekseriyeti cinsel kimlik bunalımı yaşarlar ve utanç verici şeyler yaparlar.
hayatımda yaptığım en utanç verici eylem, telefoncu orospu çocuklarıyla muhatap olmaktı. sevgiler.
geri zekalı paratoneri olmaları.
(bkz: yılan serdar)
sahibinden.com 'un en popüler adamı bu, herşeyi opsiyonluyor, satın alıyor , kiralıyor...
bence çok zengin.
serdarsl06 abimden yola çikarsam geri zekalıları tokatlamak kudurtmak.
Gözlük takmayı sevip kavga çıktığı zaman çekirdek çitlemeyi hobi edinmişlerdir. Ben abiyim yol göstereyim demezler. Evet.
Olm kavgayı çıkaran millete sataşan sensin. Çekirdek çitleyince ben mi suçlu oluyorum. Ayrıca kılavuzu gözlükçü olanın burnu astigmattan görünmez derler.

T: en büyük hobileri kavga ve inşaat makinesi izlemektir.
%89,21 kadarı beşiktaşlıdır.
inanmıyorsan say.
genelde kel olurlar. kelini öptüklerim.
ankara pavyonlarında sarı tutku orospularıyla çoluk çocuğunun rızkını yiyen gevşek tiplerdir.
sarhoş anlarında bar tuvaletinde vurdurmayı çok severler.
Serdar yavaş serdar....

https://youtu.be/wW9PobBAZOE
ya bu serdar larda bi sikinti oluyo, fenotipleri birbirine benzer olup(esmer, killi, yuvarlak burun, kirli sakal, hafif gobek) ibnelik piclik pezevenklik vibelari yuksek oluyo. serdarlardan uzak durulmalidir sahsi kanaatim
Oglusumun ikinci adi , ben koydum . Seviyorum bu ismi . Bir havası var.
duy duy...

(bkz: Husamettin cintonik)
Ekseriye berber olmaları. Ne kadar serdar isimli birini görsem berberdi.