bugün

Kimdir bu serdar bey? Sahibinden.com ve türevi her sitede son zamanlarda gördüğüm garip olay.
Heryerde varsa yabancı olmayan serdardır bence
Ortaklık kızıştıran eleman.
taklitlerimizden sakının. ekşi haricinde başke yerde şubemiz yoktur.
(bkz: serdarsl06) sen misin abi doğru söyle
görsel
Bizim serdar ise berbere opsiyonlamıştır. Kollarını.
insanları salak yerine koymaya çalışan bir takım iş güzar taktiğidir.

Misal araç alıcaksınız bu aralar araç fiyatları aşırı dalgalanma yaşadığı için fiyatından emin olamıyorsunuz doğal olarak.
Bir arkadaşın elinde audi a3 var ve aracın edeceği rakam normalde 75000tl ama arkadaş internete farklı bir sahibinden.com hesabıyla daha kötü durumda daha yüksek km ye sahip bir hayali audi a3 ü 80000tl ye koyuyor ve serdar beye opsiyonlanmıştır yazıyor. Sonra 75000 e satacağı aracı da 85000tl ye ilana koyuyor ve aradığınız zaman da diyor ki hey bıro görmüyor musun 80000 e cok daha kötüsü peynir ekmek gibi gidiyor 1 kuruş indirmem diyor. siz de diğer ilanlara baktığınızda harbiden ag buna bu parayı veren varsa bu araç 90 bile eder gazına gelip gidip satın alıyorsunuz.
Adamın elinde söz konusu olana benzer bir çok meta varsa, "bak kardeş, bu fiyata satılıyor bu zımbırtı. Kalkıpta pahalıymış, falanmış, filanmış yapma bana." Mesajı içeren, piyasa oluşturmak adına türetilmiş iğrenç simsarların sarfettiği, iğrenç sözcük öbeği. Samimiyetine inanan varsa gerçekten saftır.

Hayır ben bu konularda bir çok şeye akıl erdirebiliyorum da, bu başıboş duruma hiç bir şekilde anlam veremiyorum.
%99'u üçkağıtçı olan galericilerin atasözüdür.

görsel
Serdar bey ne yapıyorsunuz?

görsel
Biz buna 2. El de serdar bey karizması diyelim artık.
görsel
ben olsam selami beye opsiyonlardım. daha oturaklı bir tınısı var.
tam adı soyadı serdar derici'dir.
inanma fiyattan geçirecek. Oldu olacak fabrikadan "serdar bey opsiyonlu" paket olarak çıkarın amk. Bu ne lan? Şu piyasayı düzenleyecek bir hukuk, yasa, kanun yok mu allah aşkına?
Serdar isminin karizmatik olduğuna düşünen üçkağıtçının ilanlarıdır.
Sözlük de nick değişimi var mı?
Arada bir tane mutluhan bey var. Serdar Bey'in imparatorluğuna sızmış bir ajandır kendisi. Sen ne ayaksın aslanım?
fiyatları en az 9 bin lira arttırdılar. allah yedirmesin.
Serdar'da bunu eşe dosta yolluyor, soyismi yok, dolayısıyla hangi Serdar bu diyeceğimiz için, "kanka bak yeni Mercedes'im" diyor. Ah Serdar Ah...
görsel
görsel
görsel
cem yılmaz'da olabilirdi. madem uçak felan aldığını haber yapıyorlar, ferrari bugatti ilanlarını da cem yılmaz'a opsiyonlanmıştır diye düzenleseler bari.
görsel
şimdiki zoka ahmet.