bugün

türkiye liglerinde bir ilk.

http://www.habergzt.com/s...gi-ucret-belli-oldu/8785/

serdar aziz'in menajeri kimse helal olsun, beraberlik için bile primi kapmış, hem de az buz değil.
Galatasarayin niye battigini simdi daha iyi anliyorum.

Turkcede gotunun deligini bilmek diye bir deyim vardir. Bizimkiler o deyimi bilmiyor ondan battik biz.
galatasaray ligin son sırasındaki zayıf bir takımla tt arena'da serdar aziz'in hatasıyla berabere kalınca serdar aziz'e 5 bin euro prim verecek. vay be.

galatasaray yeni hamit altıntop'unu bulmuş.
Hamit senelerdir kayıp amuduyla götürüyor sercan senelercw yedi bitirdi klubu gormediniz şimdi beraberliğe prim alıyor diye ağlayın.

Lan 1 puan 1 galatasaray çapında bir klübe iyi bile dua edin amk.
serdarı merdar onlar neyse de hamitle 2 yıl daha sözleşme imzalandı maÇ başına ücret alıcak. sömürücü piÇ.
beraberlik deyip gecmeyin üzülerek söylüyorum galatasarayın bu sene ki beraberlikten aldığı 1 puanları Çıkarın kümeye oynuyor olacaktı.
beraberikle gelen şampiyonluk.

2011 2012 sezonu şampiyonu gs

Son maç beraberlik. Saraçoğlu.

Yani beraberliğinde bazen ne kadar önemli olduğunu gözler önüne seriyor.

not:fb
olum bu futbolcular bu kadar parayı ne yapıyor lan. beraberlikte de prim alıyor adam. serdar aziz değil sanki sergio ramos aq.

not: Fenerbahçeliyim ama bu kadar saçma işler yapmasın şu dursun la benim içim acıyor.
galatasaray'ın bu ve benzeri şeyler yüzünden ceza alması kesinleşmişken neden hala böyle sözleşmeler yapıyorlar aklım almıyor.

ayrıca taraftar da bunu tespit ederse her beraberlikten sonra serdar aziz'e yüklenir.
güncel Önemli Başlıklar