bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  olunması için girilen ilk sınav olan staj başlatma sınavında, standart sapmanın "oha" derdirtcek boyutlarda olmasından dolayı 1 sorunun bile çok büyük önemi vardır. en az 2-3 yılını maddi/manevi olarak boşa harcamayı göze alanlara tavsiye edilen meslektir ayrıyetten.
  4 ... redwinemania
 2. 2.
  muhasebeci işte bildiğin muhasebeci.yalnız muhasebeciden teknik olarak aynı zamanda mali müşavir olması ile ayrılsa da pratikte cok fark yoktur.ama yeminli mali müşavirlikise süper bir iştir.
  2 ... mahoni
 3. 3.
  stajı başlatmak için ayrı sınava, staj sonunda tabii eğer stajı yapacak yer bulursan 6, 7 dersten ayrı sınava girdiğin, 10 sene sonra da yeminli olduğun meslektir. stajı da 2 yıldır bu arada.
  2 ... r@t@t@
 4. 4.
  serbest muhasebeciler gibi defter tutma yetkisine sahip olmasının yanı sıra denetim yapma ve rapor yazma yetkisi de olan kişilerdir.
  2 ... romulus
 5. 5.
  master yapanlara staj süresi 1 yıldır.
  1 -1 ... roy orbison
 6. 6.
  öğretim görevlisi olarak 10 sene çalışıldığında staj ve sınav şartı aranmaz. odaya başvurarak gerekli işlemleri yaptırmak yeterlidir. ayrıca staj süresi, 2 yıllık önlisans mezunları için 4 yıl, ticaret lisesi mezunları için 6 yıldır.
  ... aberrant
 7. 7.
  staja başlaması ayrı bir dert, 2 yillik staj sonunda yeterlilik sınavları ayrı dert, eskaza mali müşaviş olunca da meslek bürosu açmak ve burdan gelir sağlamanin çok zor olduğu sonuçta stresten meslek hastalığına yakalanma olasılığı yüksek olan serbest meslek faaileyeti.
  2 ... barbar
 8. 8.
  büyük çoğunluğunun çok iyi paralar kazandığı, aralarına girmenin git gide zorlaştığı elit meslek erbabı. daha bir kallavi olanı için:

  (bkz: yeminli mali müşavir)
  5 ... ozz le grand
 9. 9.
  7-8 temmuz 2007'de yapılacak olan yeterlilik sınavlarını verenlerin elde edeceği ünvan. veremeyenler bir dahaki sınavı bekleyecektir.
  1 ... kesan lee
 10. 10.
  zor meslektir. unvani kazanmasi bir dert, büroyu açmasi bir dert, türlü mükellefle uğraşmak ayrı bir derttir. yapılan işlemlerin büyük bölümü yüksek risk ihtiva eder. Bu riskin beraberinde getirdiği stres kişinin çabuk yaşlanmasına ve * çabuk ölmesine neden olur. *
  2 ... sidemansmileman