bugün

bahçelerde maydanoz gel bize bazı bazı diyen kızla aynı olduğu sanılmaktadır. oldukça mani dar biridir.
ilkokul 3 e gidiyordur.
sarı kapaklı ya da bilemedin mavi, hatıra defterlerinin içinde büyük bir ihtimal kalbin kadar temiz olan bu sayfayı bana ayırdığın için diye başlayan, yazının sonunda ki mani türü yazıdır.

sepet sepet yumurta
sakın beni unutma
unutursan küserim
selamımı keserim.

benim artık böyle arkadaşlarım yok, sakin olabilirsiniz.
sepet sepet yumurta karşılığında vermiş olma ihtimali olan kızdır.
döllenmeyi bekleyen sepetler dolusu yumurtam var, beni boşlama, arada uğra, demek isteyen hararetli kızdır. *

edit:ya ben değilim o kardeşler, vallaha değilim, özel mesaj kutusunun ışığı yılbaşı ağacına döndü, bi durun durulun, kendinize gelin be.
(bkz: yaş kaçtı pardon)
gerçekten unutulmak istemeyen kız olabilir, ama söyleyiş biçimi yanlış...yani eğer 20 li yaşlardayken böyle bir cümle kuruyosa, bir de kendini sevimli, şirin göstermeye çalışarak bunu yapıyorsa (bkz: bebek taklidi yapan kızlar) uzak durulması gereken, yanına bile yaklaşılmaması gereken kızdır. ama ilkokuldaysa bir mahsuru yoktur, belki de en sevdiği tekerlemeyi kullanarak onu unutmaması için mesaj veriyordur.
olsa olsa kız kardeşim, küçük kuzenimlerimden biri falandır. bunu ciddi ciddi diyen bir sevgili olabilir mi lan.