1. 1.
    tanım: kapalı kestirmeden yazılımı ile seovi, açıktan aleni tanımı ve yazımı ile seri eksi oy veren ibne ve ya ibneler diyelim, müzdarip olan sözlüğün kaliteli yazarlarının, sözlükten soğumasına sebebiyet veren, iş karma da değildir karmanın canı cehenneme , dostlarımızın yüreğindeki karmaya bakarız şu monitörün içindeki hayale değil, efendim her neyse, bu seovilerin kim olduğunu tespit etmek için başlatılan bir avdır, safaridir.
    bir de herkesin seovisi kendisine elbet, birisi siyasi görüşüne ters diye, birisi müsik zevkine ters diye, bir diğeri dinine ters diye, bir diğeri ise serseri mayın gibi illa sebep aramaz allah ne verdiyse, işte herkes kendi seovisini bilir az çok. *
    8 -1 ... hece ozturk
  2. 2.
    üyeler (44):

Acz ve fakr
    almanca sevisen adam
    archvile
    ashaf
    asprinick
    aylak susamuru
    carnivalofrust
    everytimeidie
    fikirsel flort
    florinali numuneddin
    fugie
    Halitkin
    haski
    hebelehubele
    hece ozturk
    hellblazer
    jansoldier
    kizkaciran damat
    marcus antonius
    Mendakkadukka
    nickerim
    optimus prime powerofaith
    ratso rizzo
    rbbit son
    revolter00
    sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
    SCHENARDI
    serenity
    sultanfirardasenneredesin
    sunshine
    yahdin
    Zafirlukast
    zlatan1937
    gizemli yazar
    gizemli yazar
    gizemli yazar
    gizemli yazar
    gizemli yazar
    gizemli yazar
    gizemli yazar
    gizemli yazar
    gizemli yazar
    çaylak

an itibariyle 44 yazar, çaylak, gizemli yazar mevcuttur, avımıza başlarken ilk önce bu verileri elde tutalım.
    ve ardından tek tek gizemli olmayan yazarlar ile gizemliler arasında son yazılan entrylerden isim belirleyelim gibi çalışmalarla kısa bir sürede avlananacak olan sezonunu açmış seovi avı.
    4 ... hece ozturk
  3. 3.
    online listesinde ay pardon, amazon ormanlarında yer alan listeye göre kayıtlı olan her av ve avcının tek tek istatistik bilgilerine tıklanır, bu listeye göre seri halde eksi almamış olanlar sözlük içindeki hasım hısım muamelesinden geçirilerek, niçin almadığı araştırıldıktan bizzat kendisine sorulduktan sonra gizli kanaaat notu verilerek, diğer işleme geçilir, gizemli yazarlarında isimleri tespit edilir ve aynı işleme onlarda tabi olur gibi çalışmalarla iyi bir avın yakalanması an meselesi olan seovi avı.
    4 ... hece ozturk
  4. 4.
    an itibariyle online sayısı 33' e düşmüştür lakin olay anında, görüntüler alındığından bu kaçış boşadır, seovi sürüsünü rahatsız eden bir avdır.
    * *
    5 ... hece ozturk
  5. 5.
    an itibariyle maktul adayları arasına katıldığım av. yoksa ben miyim?
    ... cemilflower
  6. 6.
    (bkz: seovi benim)
    (bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
    1 -1 ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
  7. 7.
    ne olacaksa olsun düşüncesinden hareketle, av üzerinde yoğun çalışmalarımın devam ettiği bir acayip av.
    az çok kendi kanaatımızıda koruyoruz, zira insana ve insanlığa zararı olan avlar ile adam gibi burada, adam gibi yazarlığını yapanları ayırıyoruz. bu bağlamda diğer avcıların müsterih olmasını rahat rahat avı izlemesini dileriz.
    * * * * *
    4 ... hece ozturk
  8. 8.
    http://www.resimupload.com/ds738737021_seovi.html

yukardaki son oylanan aralarında 10 saniyelik farklı entrylerimle destek verdiğim avdır.

bana vampir kim oyununu hatırlattı feci derecede. ne piskopata bağlardık o oyunda en yakın arkadaşımız tek ayak üstünde bin yalan söylerdi.
    3 ... bodrumtorbası
  9. 9.
    dokuz adet gizemli seovi olmasından şüphe edilen yazarın üçü tespit edilmiştir, ve istatistik bilgilerine bakılmıştır, ikisi temiz çıkmıştır bol bol maşallahı var sıradan eksileri onlarada yağdırmış bu mahlukat av, diğer gizemli şüpheli ise yakınen tanıdığım bir yazar olup kanaat notum kendisine tamdır bu bağlamda hala devam eden av.
    * * *swh*
    4 ... hece ozturk
  10. 10.
    seovi avcıları derneği tarafından yapılan son duyuruya göre, av olmak istemeyenlerin avcıları daha fazla uğraştırmadan #4002768 bu şekilde bir dilekçe yazarak avcılık dernmeğimize başvurmaları rica olunur şeklinde beyanat veren, kendi çalıp korkarım kendisi oynayan bir avcının avı.
    4 ... hece ozturk