bugün

genelde ölmez, yaşamaya devam eder.
öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki.
Öleni istisnadır. Geneli hayatına gayet güzel devam eder.
--spoiler--
her aşk bir bitki ismi ile başlar bir hayvan ismi ile son bulur
--spoiler--
terkedilir çoğu zaman ve onsuz yaşamayı öğrenir.
Başka bir eleman bulup çoluk çocuğa karışmaktır genelde.
Büyük ihtimalle başka birilerine söyler ilerde. Onun için pek fazla şeyapmamak lazım. Te işte hayat.
Başkasıyla yaşıyor.
Seni asarlarsa, seni kaybedersem diyorsun, yaşayamam.
Yaşarsın karıcığım
Kara bir duman gibi dağılır hatıram
Yaşarsın, kalbimin kızıl saçlı bacısı
En fazla bir yıl sürer
Yirminci asırlarda ölüm acısı.
Nazım Hikmet.
her zaman bir parçası eksik yaşar.
erkek partnere karşı kaybedilen saygı ve dişi partner tarafından araya giren soğukluğun getirileriyle, ayrılık.
(bkz: sen kimsin)
Yaşamayı bırak başkası tarafından çoğaltılmıştir. Gülücük burada sgsh.
şu sıralar aynısını başkasına söylüyordur. yalancıları tespit edip şey edecek bir ekip şart bu ülkeye. kolluk kuvveti olarak kuracaksın böyle vereceksin steroidi ve bilimum yapay maddeyi izbandut gibi olacak hepsi. sonra salacaksın yalancıların peşine. tespit ettikleri yerde çökecekler.

görsel
hayat kimseyi beklemez.
başka bir tiyatroda sahneye çıkmaktır.
kadın için basitçe 16 farklı penis tadımı, neden 16 bilmiyorum daha fazla da olabilir.

tahmini olarak böyle olabilir.

ben ilk eşime sensiz yaşayamam demiştim, boşandıktan sonra resmen erkeğin orospusu olduk aq.
Yaşar.
Biz bunu süpürgeyle anlattık. Biz bu vantilatörlerle anlattık. Biz bunu helikopterlerle anlattık. Ama yine birileri bir yerlerde ben sana ölürüm, ben sana biterim. Sensiz yaşayamam demiş durmuş.
sensiz yaşayamıyorum iki yerden söylenir, birincisi yürekten ikincisi böbrekten, yürekten söyleyen gerçekten yaşayamaz yaşasa da bir boka benzemez.
büyük ihtimal bir yerlerde, söylenen kişiden çok farklı birine aşık şekilde görülecektir.

çünkü bu hep böyledir.
yaşayamam denir, yaşanır.
sevemem denir, sevilir.
sevişemem denir, çatır çutur sevişilir.

çünkü birinin en çok korkması gereken şey, bir diğerinin varlığına bağımlı yaşamaktır.

çünkü neden yaşayasın yani, ne gerek var.
Ne demiş Mevlana?

Olmaz dediğin ne varsa olur
Düşmem der, düşersin
Şaşmam der, şaşarsın
Öldüm der, durur, yine de yaşarsın