bugün

sennheiser'ın bir kulaklık modeli. orta üst sınıf kullanıcılar için idealdir, doyurucu ses vermektedir.
yapısından dolayı rahatlıkla kulak tıkacı olarak kullanılabilir.
Turkiye'den alacaklar icin soyluyorum performans/fiyat 6/10 civarinda. Ama tabi ki ben daha once de philipsin bu ayarda bir kafa bantli kulakligini kullandigim icin dusuk veriyorum. Fakat daha once sennheiser nedir bilmeyenler kesinlikle "biz daha once ne dinliyorduk lan?!" diyecektir.
Adamlarin nasil bir ar-ge si varsa artik, bass lar mukemmel. Playlistin basindaki Metallica-one dinlerken ilk hepkim "oha! Bass boyleymis megersem!" oldu. Dusuk seste kaliteli muzik dinlersiniz kesinlikle. Clean kisimlari yine kesinlikle Mukemmel. Fakat distortion kisimlari nedense basarisiz...ses yalitimi da gayet basarili. Toplu tasima araclarinda hayattan soyutlanabilirsiniz mesela. Yalniz beni su saatte telefondan entiri girmeme neden olan ozelligi (ozellik mi bilmiyorum da) iphone'da kullanirken civardaki dusuk frekanslari da duyabilmeniz. Az once resmen tas plak dinledim lan sanki! Manyetik alana saygim sonsuz. Alman teknolojisinin her yerinden opuyorum.
bu markanın bir kulaklığı vardı 600 dolardı aq,adama sordum bimekste kimse alıyomu vs diye,elimizde kalmadı geldiği gün bitiyor dedi,vay aq dedim...
Dışarı o kadar ses vermese süper olacak olan kulaklık.
Pahalı ama o eksisi var.
ağır abi olan kulaklık. evde açılan süpürge sesi falan hiç biri etkilemiyor. bu nasıl bi' izolasyon.
iyi falan olmayan kulaklık, 34€ verdim aldım "cx200 street" kulaklığımın teki bozulunca, daha iyi birşey bekliyordum ama yok. midler ve tizler kafa siken tarzda. kulak tıkacı demiş birisi, kulak tıkacı kullanmamış önceden muhtemelen. bassları iyi veriyor denmiş, 30 lira üzeri kulakiçi kulaklıkların hepsi bass'ı iyi verir, malum kulağın dibine kadar sokuyosun meleti. ibeats ile aynı performansı verir denmiş, sanmam. gidin cx 200 alın, paranız cebinize kalsın.
bir önceki kulaklığım cx 200 street ii ile kah ağlayarak kah gülerek geçen iki buçuk yıllık hoş birlikteliğin bir akşam vakti kayseri sokaklarında sol tarafın ses vermemesiyle sonlanması sonucu bana onun acısını unutturması amacıyla edindiğim kulaklıktır. ilk izlenimlerim, cx200 ii ile aralarında pek bir fark olmaması. ikinci bir izlenimim ise, ilginçtir, kulaklığın kendi kutusundan çıkan adaptörle aldığım sesin beni tatmin etmemesi üzerine yadigar cx200ii nin adaptörünü takmamla daha güzel ses aldım. bilmiyorum belki bu adaptörle artık bütünleşmiş gibi bir halde olduğum içindir. cx200ii ile aralarında pek bir fark yok. ses yalıtımı olarak da, bas kalitesi olarak da fazladan para verip bunu almanızı gerektiren çok da geçerli bir sebep yok açıkçası. farkı şu, cx200ii'nin kutusundan taşıma çantası çıkmıyor, bundan çıkıyor. gerçi pek kullanışlı bir şey gibi gelmedi bana ama olsun, parasını bayılmışken güzel bakın. ayrıca bok atmamak lazım. kalite kulaklıktır, sennheiser her zamanki gibi güzel iş yapmış.

sonradan aklıma geldi; cx200ii'nin aksine sennheiser'ın cx300ii'de asimetrik kablo kullanmayı tercih etmesi, asimetrik kabloları pek tercih etmediğim için beni biraz üzdü. ama alıştıktan sonra sorun olacağını sanmıyorum. ancak şu sorun oluyor; asimetrik kulaklıkları düzenli şekilde toplamak tam bir işkence. adam akıllı toplayamadıktan sonra da taşıma çantasının pek bir anlamı kalmıyor.
Alalı 1.5 sene oldu yaklaşık. Olm ben 1.5 senedir yanlış takıyormuşum amk bu kulaklığı. sesler çok tiz ve bası iyi duyamadığımdan şikayetçiydim hep. Eskisinden daha çok sokuyorum kulağıma ve resmen daha önce duymadığım bassları duyuyorum. iyi kulaklık vesselam. malzeme kalitesi felan güzel.
Tizlerde sorunu olan kulaklıklar. Diğer kulaklıklarda genelde hep bas ağırlıklı olduğundan alışmakta zorluk çekebilirsiniz. Temiz ses verir daha önce duymadığınız tonu duymanıza öncülük eder. Fakat bass severler için hayal kırıklığına neden olabilir. Genel olarak başarılı kulaklıktır. CX 215 ile karşılaştırıp daha iyi diyenler Ego tatmini yapıyor 2 kulaklığa da sahibim.
D&R'da 99 tl'ye bulunabilen arzu nesnesi.

cx-200'üm bozulduktan sonra gözümü diktiğim seks oyuncağı.

gittigidiyor'da ise 140 ile 175 arası değişiyor fiyatı.

http://www.dr.com.tr/elek...klar/urunno=0000000288265

edit: Olmayan paramla almış bulunuyorum kendisini. Sevişiyoruz her fırsatta.
ebay'da 35 dolara (90 tl) bulduğum ve almak istediğim kulaklık. alırız falan da adam amerika'da amk. kaç zamanda gelir kim bilir..
fazlasıyla overrated olan sennheiser firmasının fiyatına göre tırt kulaklığı. basslar yetersiz, yüksek seste distorsiyon fazla, ses fazlasıyla soğuk. tek iyi yanı treble. sennheiser'dan başka iyi kulaklık bilmeyenler yok şöyle iyi yok böyle iyi diye överler, itibar etmeyiniz. bozulan akg k350'yi mumla aratmıştır, ne yazık ki üretimi durdu.

5 ay üstüne gelen edit: böyle kulaklığın amına koyayım diyorum. ses konusunda kalitesizliği yetmedi, üstüne 5 ay gibi rekor bir sürede bozuldu. ulan 10 liralık kulaklığı 1 sene kullanmış adamım ben. verdiğiniz parayı kesinlikle haketmiyor. almayın aldırmayın. bir daha akg'den şaşarsam iki olsun. bu kulaklığı öven iyi kulaklık görmemiştir açık ve net.
bundan 2 yıl önce kullandığım, bebeğim gibi sakladığım kulaklıktı ancak kaybetmiştim. Bugün yeniden satın aldım, içim rahat.

yine kavuşuyorum kendisine. Hadi bakalım.
Avrupada 15 dolar olan bir seyin turkiyede 200 lira olması da ayrı bir mevzu.
bilgisayardaki ses düzeyi kontrol edilmeden 'kesinlikle' kulaklara takılmaması gereken kulaklık çeşidi, jack kısmı altınlı bişeylerden imal edilmiştir. mid bass konusunda saygı duyulası bir başarıya sahiptir.
güncel Önemli Başlıklar