1. 1.
  yolda giderken karşı istikametten gelen kişiyle karşı karşıya kalıp geçmek için bir sağa bir sola doğru sallanma eylemidir. her insan hayatı boyunca bu rastgelelilik bağlantısı içerisinde yaşar bu kısır döngüyü. matrix'de cd'nin ufak çizik olduğu yerlere denk geliyor bu anlar. aslında olduğu gibi ilerlemesi gerekirken, ufak bir dosya çarpışması gibi bir şeydir ama windows hemen çözer durumu..

  özgür, "ben bir şey merak etmek istiyorum" bölümünde işlemişti bu konuyu. hatta ele aldığı en güzel, en yarıcı bölümdü bu, kalan birçoğu fos.. zaten bu dahil, birçoğu araklama.. neyse

  izlemek isteyenler için link: http://www.youtube.com/watch?v=lsXxYn10cfI+

  (bu devirde hala youtube'u çekmeyen yazarlar içinse youtube jacker'ı indirip kurmasını öneriyoruz.)
  2 ... maydonez
 2. 2.
  YOLDA GiDERKEN SIKÇA KARŞILAŞTIĞIMIZ DURUMDUR. Bunu herhangi bir pop yıldızı da yapabilir , ne bileyim başbakan da yapabilir. insanlık halidir. ayrıca disko kralı nda da mevzu bahis olan durumdur.
  ... seriousblack
 3. 3.
  dört şeritli yol yüz metre geride kırmızı ışık yanıyor taşıtlara.karşıdan hızlı adımlarla ilerleyen ve bulunduğumyakadan koşan kız koskoca dört şeritli yolda hızlı adımlarla bir sağ bir sol hareketi yaparak senkronize sokak defansının babaannesini yaparlar ve çarpışırlar acı olanı.

  görenler ilk on dakika güler.
  ... sislide bir koylu