bugün

bu en büyük yalandır en büyük yalancı da bunu söyleyendir.
(bkz: sorun sende değil bende)cümlesiyle kardeştir.
bunu söyleyen bir adam mafya babası ise inanırım ancak...
"ben sana layık değilim" ile aynı kapıya çıkan ayrılma sözüdür.
(bkz: sevgiliden ayrılma bahaneleri)
ağzına kusulması gereken insancıkların ayrılma bahanesidir. *
(bkz: arkadaş kalalım)*
okuyunca bana çok inandırıcı geldi bu cümle. ne bileyim kızın beş tane daha sevgilisi vardır. elemanın bu kadar geniş olmadığını düşünüyordur, kalpten gidiverir belki diye söyler bunu. olamaz mı?
karşılık olarak kafa atılarak, "bence senin iyiliğin için ayrılmalıyız, yoksa daha bunlardan çok yiyeceksin" denmelidir. peki denebildi mi sayın seyirciler? denemedi aq denemedi..
- senin iyiliğin için ayrılmalıyız...
- niye amınakoyim dr jekyll mısın sen?
- efendim?
- vampir misin amınakoyim, kurtadam mısın dolunayda beni mi yiyecen nasıl benim iyiliğim lan!
hadi lan ordan deyip celallendiğim sözdür.ulan perişan ediyosun ne iyiliği böyle iyilik mi olur.
* *
love the way you lie'ın nakaratıyla cevap verilesi cümle, desem de inanmayın, ayrılmak istiyordur bu. yüzüne tükürün gidin şayet vampir veya kurt adam değilse.
bu söze karşılık;o zaman benim iyiliğimi düşünme ayrılmıyalım dediğim olmuştur.
Çoğunlukla daha iyi bir şey bile bulamadın mı diye düşündüren hem üzen hem sinir eden bir ayrılma bahanesidir. Ama bunu içten söyleyen insanlar da olabilir. ' bir gün senden ayrılırsam bu senin içindir sen çok safsın temizsin ben bu berraklığı kirletiyorum' demiş adam bunu derse üzer ama sinir etmez.
klasik kaçan erkek geyiğidir. Meali ya anla ben sıkıldım artık seni de kırmak istemiyorum bak vicdanlıyım zorlamadır.
hayatta bir defa doğru olabilecek vaat.
senden ayrılmak için bahane aradım durdum ama bir türlü yanlışını yakalayamadım demenin başka bir yolu.
seni aldatıyorum öğrendiğinde kalp krizi geçirip beni zor durumda bırakmaman için siktir git lütfen anlamına gelir.
eğer bu bahane değil de gerçek sebepse ayrılan taraf terk edenden daha çok acı çeker.
en büyük erkek yalanıdır. artık demode olmuştur.

bu başlıkta yeni yalanlar buluyoruz.*
Yok artık dedirtesi durumdur. inanmış gibi görünenler vardır belki ama, oda değersiz hissetmemek için uydurulan kılıf.
''başka bir hatun buldum taş gibi kusura bakma yani sende iyice artık eskidin, daha fazla gezme yanımda'' demenin kibar söyleniş tarzıdır.
sen benim zamanımı çalıyorsun ama bunu açık açık söyleyemiyorum, o yüzden ben senin zamanını çalmış gibi oluyorum hadi ayrılak demenin bir yolu.
en klişe yalandır.
iyilik etmeyi seven sevgilidir .
güncel Önemli Başlıklar