bugün

ayrılma durumundan bir süre sonra eski sevgili tarafından özlendiğini belirten mesaja alternatif cevaplardır.
iki şekilde ayrılmış olabilirsiniz; birincisi, eski sevgiliniz fındık kabuğunu doldurmayacak mazeretler ile -bunlar ilgisizlik, kıskançlık, sorumsuzluk olabilir- sizi terketmiş olabilir ve bunu bir "bitti" mesajına sığdırmış olabilir. ikincisi ise bir erkek olarak sevgilinizin başka erkeklerle olan münasebetine katlanamayıp medeni bir şekilde noktayı siz koymuş olabilirsiniz. her iki durumda da ayrılırken bunu umursamayan eski sevgili eğer sizi özlediğine dair bir mesaj atarsa kesinlikle ama kesinlikle ruh dinginliğinizden taviz vermeyin! ruh dinginliği asabiyetin önüne geçer ve diğer erkeklerden farklı olmanızı sağlayan "edep, ahlak ve anlayış" faktörlerini ön plana çıkarır. eğer öfkeli bir cevap verirseniz, kadın sizin attığı mesaja değmeyeceğinizi düşünür. halini hatrını sorun, "bir şeye ihtiyacın var mı?" sorusunu sorarak iyi niyetinizi gösterin ve asla kibirli olmayın, daima mütavazı halinizi koruyun. kesinlikle ayrılma süreci ve öncesinden bahsetmeyin. kendinizi zorlayın. nasıl ayrılmış olursanız olun, siz iyi bir insansınız. fitne fesatla işiniz olmaz.
bir anda yırtık dondan çıkar gibi gelen mesajla başlayan olaylar zinciridir.
-Merhaba nasıl söylesem bilemedim o yüzden mesaj gönderiyorum. biliyorsun eşyalarının bir kısmı bende kalmıştı kolilerde istediğin zaman almaya gelebilirsin.
+hiç birşey almak istemiyorum hepsini atabilirsin çöpe ya da ne yaparsan yap.
-ama bay bo da bende kaldı. Çok müsait olamıyorum iş güç okul derken. Hem özledim sanırım seninle konuşmayı. Son görüşmemiz çok da iyi geçmemişti.
+ bay bo seninle kalsın görüyorum ki senin benden daha çok ona ihtiyacın var. Belki elinden daha çok zevk verir bay bo.
Hı bir de unutmadan bay bo tatmin etmezse bileğine kuvvet.
- tam benimki bitti seninki başladı di mi amk? Ben Özlerken neredeydin?
GeÇti bolunun pazarı amk.