bugün

Duruma gore cok sevmis bir erkek te olabilir.
seven insan kadın da olsa erkek de olsa ağlayabilir. Gayet insancıl bir durumdur. yadırgamam ama çok nadir rastlanır bu gibi erkeklere. Ağlatan kişinin cinsiyeti fark etmiyor ya sevmeli ya da ağlatmamalı bence.
Çoğu erkek ağlamaz. Ben eski kız arkadaşımın arkadasından baya göz yaşı döktüğümü bilirim oda gerçekden sevdiysen olur yoksa diğer Ayşe Merve Ahmet için ne ağlıcam.
Muhtemelen ayrıldıktan bir ay sonra kurulmuş bir cümle. Bu konuda en fazla "ben ağlamam" diyenden korkmak lazım. Nicelerini gördük
pişman erkektir. "seviyordum" ibaresi kanıttır zaten.
olaya üç açıdan bakmak mümkündür.

birinci açı: erkek gerçekten sevmiştir. aşık olmuştur. uzun süren, üzerine emek verilen bir ilişki süreci geçirilmiştir. hatun kişisi ottan boktan* sebepten, az da olsa haklı sebepten adama siktiri çeker. sonra adam eşekten düşmüş karpuz gibi olur.
örneği için:
http://video.uludagsozluk...m/v/tülay-geri-dön-12818/

dipnot1: genelde kızlar kendileri için deli divane olan adamlara ilk başta bayılsalar da sonra baygınlık geçirirler. kızların zaman zaman ölçüsünü kaçırmadan ağzına sıçmak lazımdır.

ikinci açı: erkek gerçekten sevmiştir. aşık olmuştur. uzun süren, üzerine emek verilen bir ilişki süreci geçirilmiştir. sonra yeni birisi* olur erkeğin hayatında. o kişi erkek için çok farklıdır. sonra sevgilisi ile yeni kişiyi kıyaslar. arkasından kızı piç kurusu* terkeder. yeni kızın peşine düşer. sonra umduğunu bulamaz, ya da kız adama siktiri çeker. adam yeni biri bulma ile uğraşmaz kendini güvenli sulara bırakmak ister. karşındakini ikna etmek masum aşık ayağı yapar, bu cümleyi sarf eder.

dipnot2: uzun süreli ilişkilerde çiftler zamanla birbirlerine alışır. ilk baştaki anlayışlı, komik, tatlı, cici sevgiliniz ilişki süreci ilerledikçe değişebilir ilişkinin rehavetine kapılıp. herkes en başta anlayışlı, komik, tatlı, cicidir. sonuçta pazarlama stratejisi denen bir şey vardır. karşınıza çıkan herkes zamanla değişecektir.

üçüncü açı: erkek puştun önde gidenidir. sırf yatıp kalkmak için beraber olur kızlarla. bu durum halk arasında gönül eğlendirmek diye tabi edilir. yine böyle gönül eğlendirdiği kızlardan biri gönlünü bu kişiye kaptırır. ama erkek puşttur ya. ayşe, fatma, hayriye modunda takılır. sonra zamanla adı çıkar, kimse yüzüne bakmaz. karşındaki kendisine gönül kaptıran ama tövbeli kızı kandırmak için bu cümleyi kullanır.*
dipnot3: işte bu ibnedir. elini siksin deyusun oğlu.
Erkek adam ağlamaz, balkona çıkar ve bir sigara yakar.
Arayip da bulunamayan erkektir.
arayıp bulunup yakın zamanda kaybedilen erkektir.
hata yapan erkektir. Kadınlar güçlü erkeklere tav olduğundan, sizin gibi ağlayan, zayıf bir erkeği görünce sizi kullanmaya başlıyorlar. En iyisi yastığın altına kafanı sokup ağlamaktır. Önerilir.
erkek için ağlayacak yegane yer anasının dizidir. anasının dizinde ağlayan erkek, ota boka ağlamayan erkektir. zaten bir kez ananızın dizinde ağlayın sonra neredeyse tüm çöküntüler sizi daha güçlü kılıyor. hiç bir teselli annenin başınızı okşaması kadar yeniden diriltemez sizi. beyler az bi umursamayın lan! geçmişinde bu hatayı yapmış şimdi yapmayan biri olarak söylüyorum. erkek adam ağlamaz değil, ağlar ama, öyle ota boka ağlamaz. ciğerini kusacak gibi olduğunda ağlar.

ha konuyla ilişkisi de şudur: eğer gerçekten seviyorduysa bu er kişi severken söyleyecekti, di li geçmiş zamanın amk!

gerçekten sevmek: ciğerini kusacakmış gibi eder adamı. her sevgi gerçek değildir. çıldırıp kahretmek hayatınızı mahfetmek istersiniz öyle anlarda. yapmayın. gidin annenizin dizine ya da bir harbi kardeşinizle biraz rakı için. ağrıyan dişe rakı iyi gelir. aşk acısı da diş ağrısı gibi gece çöker. en iyisi siz alkol kullanıyorsanız, gönlünüze rakı basın, acıyı azaltsın.
gönder gitsindir.
Timsah gözyaşları olabilirdir.
Bir zamanlar sevmiş olabilir lakin ayrı kaldığınız süre içinde arayışına devam etmiş olup yine kapınıza gelip seviyorum da diyecektir böylesi erkekler. Savın başınızdan gitsin diyeceğim erkektir .
seni seviyorum der ve bi jdtokat patlatir (terkedildi ya hazmedemez) ve bogazina dugumlenir,doner arkasinı gider aglamali sesle,icerde aglyordur.caniniz yanar sadece.
ona çok bağlanan erkektir. yalnızken ağlar. ama o bunu bilmez.
erkek bir süre kendine gelemez. şefkat gösterilmelidir.
(bkz: acı doruğa ulaştığında gözlerden yaş gelmezmiş)
Canı değil fakat ruhu acıyan erkektir. Zira bir erkek ağlıyorsa, ruhu cehennemlerde yanarcasına acıyordur. *
Kız tayfasının asla haketmediği erkektir.
öyle erkek mi olur yahu olmamış onu yapamamışlar. erkek dediğin alır rakısını mezesini oturur kadınının karşısına seviyorum kız seni der çat diye koyar bardağı masaya.
Duygu somurusu yapan erkektir. Timsah goz yaslarina inanmamak lazim.
Yabayla ağzına ağzına vurasım gelen erkek tipi.
Bayansi erkek. Lezbiyen.
tulay geri don tulayyyy!!
askim seni cok seviyom geridon tulayyyyy!!!

seklinde agliyorsa tekme tokat girmek lazim.
(bkz: yav he he)