bugün

gerçekçi sevgilidir. sevgili olmak için sevmeye gerek olmadığını bilir.

artık günümüzde sevmeye değil, "sevmeye" gerek vardır. hayvansı bir "sevmeye".
(bkz: bana bilmediğim bir şey söyle)
erdal bakkal kadar realist olan sevgilidir.
(bkz: şimdi arabanın anahtarlarını ver) diyerek devam edilebilir.
-seni sevmediğimi ikimiz de biliyoruz.
+eee?
-eeesi ayrılalım mı artık.
+nerden ayrılıyorsun?
-sevgiliyiz ya onu diyorum.
+sen beni sevmediğin halde nasıl sevgili sıfatını hak ettiğini düşünüyorsun ki?
-ne yani biz sevgili değil miydik?
+sevgili sevmekten gelen bir kelimedir güzelim sen de sevgi olmadığına göre sen benim sevgilim değilsin. anladın mı?
-anladım. ama şimdi seni sevmeye başladım.
+ben de şimdi senden nefret etmeye başladım.
-...
+şimdi defolur musun rica etsem?
eğer bilmiyorduysanız çok ağır konuşmuş olan sevgilidir.

aksi durumda ise bir süre sonra erkek veya kız farketmez sevmeye başlayacaktır büyük ihtimalle, hep öyle olur.
sevgili kelimesinin sevgiden türediğini bile anlamayan, gerçekte sevilmeyi de hak etmeyen biridir.
ağzı öpülesi, ha şöyle allah kabul etsin denilesi insandır.
-seni sevmediği
+sus osman sus sus söyleme!
-ama seni sevmediğimi!
+ahahahaha dinlemiyorum ki seni.
-lan bir sus da lafımı bitireyim be ilişkide söz hakkı vermedin, bari ayrılırken bir cümle söylememe izin ver lan kitapsız!sonuç olarak seni sevmediğimi ya da beni sevmediğini belki de birbirimizi sevmediğimizi ikimiz de biliyoruz.(içses:nasıl bir cümle kurdum lan ben.)
+evet osman ama bana bir şans daha ver, seni sevebilirim.sen hayallerimdeki erkeksin.
-bi dakika ya seni sevmeyen bendim sanki olay nasıl bu noktaya geldi anlamadım lan!
"benim sevgim ikimize de yeter" cevabını alması ile iyice soğuyan, "yuh be!" diyen sevgilidir. yapılmaması gereken harekettir. üstüne gidilememesi gerekir. bırakın gitsin, * dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır.
açıksözlüdür, gerçekçidir. bulursam evlenirim.
harbi sevgilidir. böylesini bulmak çok da kolay değildir.açık sözlü yarim.
ayrılmanız gereken sevgilidir. sizi sevmeyen ve birlikte olmayı onaylamış biri ;
- yeni şeyler denemek istiyodur.
- sizi kullanıyodur.
- yalan söylemiştir.
artık sevgili olmayandır sevgi karşılıklı güzeldir. o zaman anlamlıdır. böle bir insanla ilişkisini kesmeyen zaten onursuzun önde gidenidir. ha saplantı derecesinde seviyosa bilemem.
Hala Evcilik oynamayı seven sevgilidir.
https://galeri.uludagsozluk.com/r/1208985/