bugün

- sence zamanı gelmedi mi aşkım.?
+ neyin...
- sence ?
+ hani otobüsün 6 daydı daha saat 3...
- canım çay istedi !!!...
+ hemen koyayım ben en iyisi...

şeklindeki muhabbetlere girişen erkektir.
sevgisini her daim bir buçuk yaşında ki bebeğe gösterir gibi abücücücücü şeklinde ifade edip bebek taklidi yapan kızlar a karşı geliştirilmiş birşeyde olabilir.. yani ya mütamadiyen bebek olmadığını ıspatlayan kanıtlar sunacaksın yada soğuyup sevdiğini söylemeyerek ilişkiyi bitireceksin bu durumda..
diyemeyen erkekten ziyade , icinde soylemek istegi olmayan erkektir bunlar. onemli olan bu istegi uyandirak hatunun olmasidir.**
tamamen egosunu söylemeyerek tatmin etmeye çalışan erkekte olabilir. en nihayetinde kızlar ne kadar isterse bunu erkeklerde o kadar istemez. eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek için * * taktiktir taktik..
- seni selebelen.
+ nasıl kazım, anlamadım?
- seni severerem.
+ ay kazım ne diyosun?
- seni seviyorum.
+ al bu saatten sonra gözüne sok o sevgiyi.
çok normal birşeydir.hatta neden bunun kız versiyonlusu açılmamış diye de şaşırmış bulunmaktayım.bir bayan olarak da seni seviyorum diyemediği için zorlarsa ancak sini siviyirm gibi bozuk türkçeli ruslar gibi konuşan kızlar vardır.ya da sanırım birtane var.ama söylemektense hissettirmek çok daha önemlidir bu yüzden çok da önemsenilcek bir durum değildir.çünkü lafla peynir gemisi yürümez.
bu cümleyi zamanında gereksiz yere cok fazla sarfettiklerinden dolayı kıymetini anlamıs ve hak edecek birine saklayan erkeklerdir.
gerçekten sevmeyen erkek modelidir, boşa zaman kaybıdır.
-hissetmeddiği içindir.yalan da söylemez.dürüsttür.kız adayı'beni sevmiyo musun'şeklinde soruyu tersden sorarak fakabastırabilir.
-özel zamanlara saklıyor olabilir.mum ışığında dans ederken de kendiliğinden söyleyemiyorsa çok tehlikelidir.
-gerek duymuyodur.söylemekten çok göstermekten yanadır.
-söyleyip söylemediğini bile düşünmemiştir.o kadar boşvermiştir.uzak durulmalıdır.yedi adım atılıp yan gelip yatılabilir.değmezdir.
sevmeyen erkek icin cok kolaydir seni seviyorum demesi. fakat gercekten seven erkek cok zorlanir sevgisini kelimelere dökerken, bir türlü söyleyemez ne kadar sevdigini. cok degerlidir onun icin seni seviyorum demek ve cok az kullanmak ister bu sözcükleri. o yüzdendir ki seni seviyorum diyemeyen erkek daha makbuldur cok kolay soyleyebilenden.
(bkz: kova burcu erkeği)
konuyla belki alakası vardır:
(bkz: diyemedim)
efendim kendileri saygideger erkeklerdir. aksi durumda , o cesur erkeklerden zeki kizlarimiz daha cok aglak vaziyette gezerler. Seni seviyorum der , sonra bir guzel sever!. zeki kizimiz ama ama husnu beni sevdigini soylemistin tadinda mal bir sekilde basindan gecene tepkisini verir. Bu sebeple , piskin olmayani gercekten deger vereni daha muhimdir nasilsa agzindan bu cumleyi cikaracaktir.***
bu iki sözcüğe karşı antipatisi olan kişilerdir.
iki kelimeyi bir araya getiremeyen tiplerdir.
delikanlı erkeklerdir. delikanlı adam ağır olur, karşındaki sevdiciğine duygularını belli etmez. öyle "seni seviyorum" gibi sosyetik lafları annesinden başkasına söylemez.
delikanlı adam severse ölümüne sever. lafla olmaz bu isler.
iki kelimeden korkan adam, sadece kadınına kar$ı erkek olmaya mahkumdur.
'seni seviyom' diyen erkektir. diksiyon problemi vardır.
bu iki kelimeyi bir araya getirmeye gerek duymayan erkeklerdir.ihtiyacı yoktur bunların zaten sevgilisi tavdır boşuna söyleyip bu iki kelimenin tılsımını bozmak istemez.
tüm Japon erkekleri.
hayatları boyunca asksız kalması gereken erkeklerdir. diyemiyorsan sevmiceksin, sevilmiceksin kardesim. her şeyi kızlardan beklememek lazım.
bu tür erkekler toplumda bolca bulunur. Ve ne yazkki sevgisini gösterebilenlerde kapılmıştır.*
deseler suç, demeseler suçtur. seni seviyorum diyen erkek ilerde terketmemeli gibi yanlış bir kanı vardır kızlarda. erkek ayrılmak isteyince niye bana seni seviyorum dedin diye aptalca bir soruyla karşılaşabilir.

http://www.askikiyamet.co...m-diyemeyen-erkekler.html

entry alıntıysa belirtilmelidir...(#31950)
(bkz: herşey sözlük için)
surekli bir halde "seni seviyorum" diyorsa bi s.ktirsin gitsindir , cay koysundur. caciktir , hiyardir , hededir.

oyle bir zamanda soylesindir ki inandirici olsundur. "seviyor adam ulen" dedirtebilsindir. ota b.ka "seni seviyorum" diyen adami ben sevmem bir kere.
"seni seviyorum" denilecek kız vardı da biz mi "seni seviyorum" demedik...