bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    deseler suç, demeseler suçtur. seni seviyorum diyen erkek ilerde terketmemeli gibi yanlış bir kanı vardır kızlarda. erkek ayrılmak isteyince niye bana seni seviyorum dedin diye aptalca bir soruyla karşılaşabilir.
    6 -1 ... fair
  2. 2.
    Bazı tipler vardır.Çok sever ama söylemez.Kişiliği musade etmez.Onun agzından ole bişey cıkması cok zordur.zaten cıktıgını dusunmeniz bile 'oha dusunemıorm solerken' gibi cumleler kurmanıza neden olur.Çok seviyordur ama solemez.Duymanız için sarhoş etmeniz lazım.kesinlikle kafası iyi olmalı.
    6 ... hendrix
  3. 3.
    mahzûn olan erkeklerdir.
    2 ... eqin
  4. 4.
    sms,mail vb. ile duygularını dile getiren erkek modelidir
    3 ... janjan
  5. 5.
    yalan söyleyen erkek modelidir.
    2 -1 ... scarface
  6. 6.
    seni seviyorum un kıymetini bilen yalama yapmaktan çekinen erkeklerdir.bunlar hareketleri ile belli ederler sevdiklerini.ağzına sakız yapıp sonra madik atanlardan değillerdir.
    7 ... karga
  7. 7.
    dillerinin mühürlü olduğunu iddaa eden erkeklerdir.ama mühürü açıpta önüne gelene de söylememek gerekir.
    2 ... erdem andac
  8. 8.
    (bkz: özürlü erkekler)
    1 -1 ... enterezan
  9. 9.
    babam..sen seni seviyorum dersen bende der..
    ya da:
    -seni cook seviyorum babacim..
    -tabii ki..
    1 ... tiriviri hanim
  10. 10.
    seni seviyorum cümlesi, kakam geldi gibi kullanılabilecek bir cümle değildir. yeri geldiğinde söylenmelidir. söylemesi medeni cesaret isteyen bir cümledir. her zaman olumlu sonuçlar doğurmayabilir. söyleyememek gibi bir durumun olduğuna inanmıyorum. söylemek istememektir o olsa olsa.
    4 ... shyer