bugün

sevilen karşı cinse söylenmezse sanki rahat olunmayacak şekilde her gün 35 defa söylenen seni seviyorum sözünün çok gereksiz ve saçma olmasıdır.

şimdi gel gelelim açılıma, hiç bir insan dediğimiz insan sevdiğine seni seviyorum der mi?, bana sorarsanız demez ama sormayıp kendiniz küfür edip de der tabii lan diyeceğinizden cevabını hemen düşüncesizce veriyorsunuzdur kesin!, ama kazın ayağı, ama iş öyle değil işte, siz anca oradan itiraz oradan bir hallenmeler bir artistlik hareketler filan yapa durun boşu boşuna!,

bir kere seven insan seni seviyorumu niye diyor ki?, neden diyecek söyleyelim, çünkü ağız alışkanlığından çünkü sevmediğinden ve istek dışı refleksten söylüyordur da ondan!, yani, bunu söylemeyince sevdiği onun sevgisine inanmıyorsa zaten o iş başından belli aha işte!, he demek ki o saçma sözü söylemek bir gereksinimmiş ki söyleniyor!, eee ben ne anladım ki bu işten şimdi!?, ne yani lafı söyleyince mi seviyor olacağım lan arkadaş ben!, ya bir gidin çay mı yoksa viski mi koyuyorsunuz ne koyacaksanız koyun da içelim ya!, sene olmuş 2014 hala aynı mevzular yok leyla ile mecnunlar yok bilmem neler saçmalıkları ya!, vallahi halinize çok üzülmüyorsam ne olayım lan. gidin gidin hemen seni seviyorum deyin ezikler.
(bkz: Saçmalamanın güzel olması)
sevmediğin takdirde doğruluğu olan düşüncedir. sevmiyorsan seni seviyorum demek cinayettir.
(bkz: beni seviyorun)
(bkz: bu ne la baslik mi)