bugün

Eee bunu cankan söylüyor zaten.

Yaranamadım yavrum yaranamadım
Ne yaptıysa bana dayanamadım
Kaldırdım gobeğe bak hoppaağğ
Döktürürsem öyle bana bakmaağğğ..
are you sex?
Seviyorum seni demektir.
Ben sana kırmızı kiremitli bir çatı
Begonviller ve bir mavi kapı
Ve illa amansız bir avlu getirsem.
Dünya soğur, akşam serinlerken,
Benim sensiz sevinecek bir şeyim yok.
Kılı kırk yardım, altını üstüne getirdim,
Ve işte en gümüş cümlem: içimi açtım sana.
içini açmak için.

(bkz: Birkan keskin)
(bkz: eski avluda)
hissettirmek. kuru lafla sevgi olmaz.

hadi siktirin gidin şimdi.
açık oylamaktır.
sacma sapan yollardir. iki kelimeyi bir araya getirip soyleyemiyorsan yat yere ustunden viyaduk gecsin daha iyi.
Bazen seni sevmiyorum, Senden nefret ediyorum gibi sözlerde de seni seviyorum gizlidir. Gözlerde saklıdır sevgi, dilden nefret söylese de kalbi ve içi seni sevdiği ile yanıp tutuşur.
başlarım seni seviyorum yalandır.
ilerisi gerisi hep aynı yalanlardır.
eve gidince ara.
sen ve ben biz olalım mı ?
Adana da senin bokunu yerim
diyenleri duymuşluğum vardır. Bunun üzerine ne deseniz boş.
Hani bir soru vardır ya diye başlarsınız , " denize x ve y düşse y yi mı kurtarırdın yoksa x imi" diye. O da haliyle evet biliyorum der.

Siz de dersiniz " ben seni kurtarırdım.".
meraba ben dj dikkat.
sana seviyorum, seni aşık oldum..

demişti kırmançonun biri üsküdar sahilde oturuken hatunun birine. çayı püskürmüştüm... allahtan şekersizdi çay...

onu hatırladım şimdi başlığı görünce... (:

beyin lazım cümle kurmak için.
Kemikleri çatırdarcasına hayvan gibi sarılmak. Koklayarak öpmek. Saçlarını sevmek.

Bunlar sevmeden yapılmaz ki. içten gelmesi lazım.
gözlerinden öpmek saçlarını koklayıp öpmek ellerini tutarken parmaklarını birbirine geçirmek şeklinde türetilebilir eylemlerdir.

kişiden kişiye değişir. herkes sevdiğini farklı bir biçimde ifade eder. kimisi edemez. kimisi söyleyemez bile. siz anlayın artık. anlamıyorsanız sevmiyor demektir. o zaman salınız.
gözlerinden öpmek saçlarını koklayıp öpmek ellerini tutarken parmaklarını birbirine geçirmek şeklinde tüketilebilir eylemlerdir.

kişiden kişiye değişir. herkes sevdiğini farklı bir biçimde ifade eder. kimisi edemez. kimisi söyleyemez bile. siz anlayın. anlamıyorsanız sevmiyor demektir. o zaman salınız.
Genel olarak seven insanların söylediği herşeydir. Çünkü ne kadar sevse de söyleyemez bazen insan o iki kelimeyi söylemek çok zor gelir. Bu yüzden çok şey söyler ama söylemesi gerekeni bir türlü söyleyemez, belki de bu yüzden kaybeder hep sevenler.
Yaşadığımı ilk kez hissediyorum.
Valla ben tek kelime etmeden söylemiştim, daha fazlasını da hiç yapamadım.
Sana bitiyorum.
Ayem sana love you diyebilirsin bence gayet doğal.
Geceleri seni düşünüyorum, acaba rüyasında ne görüyo bla bla bla edebiyatım kuvvetli değil ne biliyim bee seni seviyorum diyin ölmezsiniz ya.

Edit; kelime oyunlarına gerek yok.
Bir kız bana demişti yıllar önce. "Sen beni bırakmadan, ben seni asla bırakmam" diye. Onun bu sözünden daha iyisini ve daha güzelini hiç görmedim bugüne kadar.