bugün

Dünyanın en büyük çaresizliklerinden biridir. Seviyorum der onun adına üzülürsün, seviyorum ayrılmayalım dersin ama yetmez, hepsi söz i$te. Çaresizken insan dibin dibini ekmekle sıyırmalı. Yedikten sonra onu sindirmeyi bilmeli.
sözler anlık duyguların yansımasıdır.
hatta seniseviyorum seniseviyorum ve senle sevmek arasına boşluk bırakmayı hiç sevmiyorum demenin bile ayrılığı engelleyememesidir.
seni seviyorum dersin, cok seversin ama ayrilmak zorundasindir. bu cok daha fazla koyar insana.
bazı şeyler vardır sonunun kötü olacağını bile bile üstüne gidilmez. bir ilişkinin sonu kötü görünüyorsa seni seviyorum demek sadece karşıdakini üzer. (bkz: severek ayrılanlar) çok seversin deli gibi seversin ama sonu bellidir ayrı dünyaların insanlarısınızdır. hatta sevdiğiniz yetmiyormuş gibi bir de sevilirsiniz. hatta çok sevilirsiniz. ama sonuç: yine hüsran yine hüsran.
sen istediğin kadar sev, senin sevdiğinin içinde, sana dair hiç bir şey kalmamışsa maalesef hiç bir şey ifade etmez "seni seviyorum" demek.
aspirin bile verdik ama maalesef kurtaramadık adlı oyunun ilişkiye uyarlanmışı. düşün işte, seni sevmeme rağmen böyle fütursuzca ayrılabiliyorsak, sevmeseydik halimiz nece olurdu der gibi içten içe de. hayat da ne garip değil mi, seni sevmeler, ayrılışlar filan var.
(bkz: aşk herşeyi affetmez)
çok acı bir durumdur ve hissedilen acı yıllarca içten çıkmayabilir, hele ki her iki taraf da halâ birbirlerini delice seviyorsa...
çünkü ayrılma sebebi sevmemekten ibaret değildir. artık her sözün kurşun etkisi yarattığı ve sevdiğinin yanında kalmaktan nefret edilen anlar da vardır işte o anda hiçbir söz fayda etmez maalesef.
karşındaki kişi sevmiyorsa, sen istediğin kadar seni seviyorum de fayda etmez. aksine onu elinde tutmak için söylediğin yalanla gözünde daha da küçülürsün.
ayrılıklar da seni seviyorum cümlesini önleyemiyor... bir nevi danışıklı dövüş işte.
içten inanılarak söylenirse gayet yanlış olan önermedir.

her önüne geleni yatağa atmak için seni seviyorum dersen sabahki ayrılığı engelleyemez tabi.
hiç faydası olmaz çok test ettim. ayrılığı bu cümle değil hiç kimse engelleyemiyor.
Ayrılık hadisesinde söylenebilecek en aciz cümledir. Cevap alamazsınız. Alsanız da, bu beden diliyle olup ''hı hı öyledir'' şeklinde bir kafa sallamadan ibarettir. Yine de denemekte fayda var.
güncel Önemli Başlıklar