bugün

hep şunu söylemek istemişimidir, find yourself, discover god *
üzgünüm ama başkasını seviyorum.
ben de seni seviyorum dışında ki her cevap acıdır.
Peynirli poğaça yiyem de zihnim açılsın.
Hiç cevap verilmemesi en acı cevap olabilir.
emoji atmıştım hani şu baş parmaklı bir görsel var ya. "ok" işareti işte ondan. bazen de sağol, eksik olma gibi şeyler de söyledim. acımasızcaydı, yine olsa yine aynısını yaparım. böyle deyince adi bir şerefsiz gibi göründüm dimi? hikayenin öncesine de bakalım.

ben bu hanım arkadaşla aylarca konuştum. muhabbetimiz ileri düzey bir muhabbetti. karşılıklı olarak sevgi sözcükleri iltifatlar vs her bir bok vardı. sonra dedim ki kendime biz resmen sevgili gibiyiz o halde neden sevgili olmuyoruz? hanımefendiye durumu düzgün bir şekilde bildirip sevgili olabiliritemizle ilgili fikrini almak istedim. beni reddetti. bildiğin arkadaş kalalım dedi. muhabbetleri görseniz zaten arkadaş değilmişsiniz dersiniz. eyvallah dedim, buraya kadar problem yok. ama sonra yazmaya devam etti. seni seviyorumlar, özledimler. ben de bu şekilde odun cevaplar verdim. bazen sağol dedim. bazen onay işareti attım. bazen cevap bile vermedim. sonunda düştü yakamdan.

ama ne var, hakaret etmedim. şimdi düşünüyorum da etse miydim acaba? yok yine etmezdim.
Bende seni seviyordum ama ... Bu cümleydi sanırım. Sonraları duygusuz pezevenk oldum o ayrı.
Annende severdi zamanında...
"Ben sana o gözle hiç bakmadım". Hadi ordan, o gülüşünü taş görse çatlardı. Nedir bu kara gözlü kadınlardan çektiğim...
senin sevgin benim için gereksiz demişti biri.

hele yavşağa bak hele.
amk robotu.
görsel
Duymamış olayım.
Emoji göndermek.
Ben sana o gözle bakmıyorum. Üzgünüm.
ee ne yapayım?
Sessiz kalmak.

Zamanında böyle cevap aldığım için iyi bilirim acısını.
Arkadaş olarak çok seviyorum.
Teşekkür ederim.
Me: Hoşlandığın için böyle diyorsun sen.
limonata ısmarlayayım mı sana?
Ben artık Vazgeçtim.
-Seni seviyorum
+Sevme...
bende seni seviyorum ama dedikten sonra ama kelimesinin sonuna ne eklersen ekle adama/kadına koyar. çünkü o ama önündeki seni seviyorum cümlesini hiç eder.
Cevap vermemek te bir cevap sayılırsa budur. Gitmesi gerekli olduğunu düşünüyordur vs.
Seni seviyorum (DiYEMEDi).