bugün

Kralı bildirse sallamayacağım durum, gider çayımızı içer geliriz.
aklıma bi belediye başkanının söylemiş olabileceği geldi.
Kısa anlık heyecanın ardından amman
Ne sikim yapabilir ki dediğim söz grubu.
Dosya numarasını da versin takip ederiz .
Öncelikle şu ülkenin durumunda bir tane savcı bulduysa tebrik etmek gereken kişi davranışı.

Sonra da "sözlükte bana sövdü yaa" diye şikayetini yine ülkenin şu durumunda ciddiye alıp inceleyip soruşturma başlatacak savcı bulduysa iki kere tebrik etmek lazım.

Olum adam o kadar uğraşmış gidin bir ifade verin.
uludağ sözlük antin kuntin işler müdürlüğünün haftasonu mesaisinde olduğunu gösteren durumdur.
Genelde telefon sapıkları korksun diye kullanılan yöntem ama ben cidden 2 kişiyi vermiştim savcılığa sonuç rahatsız etmeyi bırakmışlardı.
Bir tehdit sözü. Hoca verir talkını kendi yutar salkımı.

Memleketin derdi bitti savcılar sizin şahsi takıntılarınızla uğraşacaklar di mi soytarılar sizi!? Savcılar da size bi verir ki bakalım bir daha bu bokları yiyebilir misiniz?

Bunların sayesinde yakında ilkokul bebeleri de elime kalem batırdı, saçımı çekti diye birbirlerini savcılığa verecekler.

Ayıp ulan, sözlük insanların birbirlerini savcılığa verme platformu değil, yanlış gelmişsiniz siz.
Birbirinizi yiyin sonra defolup gidin, nedir ki yani bu kadar uzatmak?
bu kadar işin içinde kimse sözlüğü siklemez rahat olun.

siz kendinizi ne sanıyorsunuz amk. savcı niye sizi kaale alsın tırrekler...
Jurnalciliğin, ispiyonculuğun, değer ve anlam kazandığı, garip günler yaşadığımıza delalet söz öbeciğidir.
Hani şu, akşam ezanı okunmadan evvel, eve gitmek zorundanda olduğumuz, çelik çomak oynadığımız günlerde bile ispiyoncu sümüklü çocuklardan nefret ederdik hani?
N' oldu?!?!
Hangi ara bu sümüklü ispiyoncu bebe prim yapar oldu?!?! Haa, hangi ara?!?!
korkutulacağı sanılan meşhur söz yani bi daha ararsan savcılığa giderim veririm numaranı ee ver sonra nolcak direk kelepçe demi ya abi biraz hukuk lutfen.
Savcının dosyayı görünce bir siktirin gidin onca işin gücünde sizinle mi uğraşacağım demesi muhtemeldir. fakat tehdite maruz kalan arkadaşta da biraz kılıbıklık var, fazla antipatik. ayrıca şikayette bulunacağını dm ile bildirmiş birisini başlık açarak ifşa etmek ne kadar doğru ?
ben de seni akp'ye verdim diye cevap verilebilecek sözdür, cevabı alan koşarak oradan uzaklaşır...
Böyle demişsse çok ayıp etmiştir.
Hiç yakıştıramadım, kınıyorum kendisini.
bunun bir benzeri olarak polise verdim'i birebir yaşamıştım.. inanmadım tabi, normal cep no.'dan arayıp ben ... polis , karakola gelir misin hakkında şikayet var.. dedi e tabi ne diyo bu deyip kapattım, sonra bana gelen tehdit aklıma geldi 155'i arayıp .. adlı kişi polis olduğunu iddia ediyor dolandırıcı mıdır? dedim , o da ehe bak yanımda dur ehhe dedi yanındaki beni arayan polise verdi o da gelsene kardeşim deyince tıpış tıpış gittik. devamı başka bi entry'nin konusu. her zaman yalan değildir yani dikkat edin..
(bkz: pikachu)

bah hele bah bah deliganlı
Benim fikrimi almadan beni nasıl sevmediğim birine verirsin! Hem de bir kişiye de değil. Başlık parası aldin mi doğru söyle?
Genelde sözlükteki 13 yaşında kardeşlerimiziz kullandığı tehdit. Eskiden de bilgisayarını hacklerim derlerdi. Şimdi biraz daha geliştiler. Bimer falanda var onları katmıyorum. Allahım hiç mi kafa yok siz de.

Ülkede kanun namına bir şey yok. Herif anasına sövüldü diye, savcılığa veriyor.