1. 1.
    Yalnızlığa iten her şey. insanı mutsuz eden olaylar sinsilesdir.

Yalnızlık ve kahpece düşünceye sahip olan insanlar...
    3 ... mechul yazar
  2. 2.
    Son zamanlarda istediğim şeylere dört kolla sarılmamam . istiyorum ama bunun için uğraşmıyorum.
    1 ... sakaryazar
  3. 3.
    Flört anlamında yalnızlık. Evet bu ara tek derdim bu *

Finans müdürümüzle aynı dertten muzdaribiz. 6 yıl evli kalıp boşanmış o da. şu an o 47 yaşında ve 15 yıldır yalnız. Boşandıktan sonra hiç istediği gibi biri çıkmamış karşısına, sevgilisi bile olmamış. çok hoş bi kadın aslında, çocuğu da yok. Sadece çok sakin biri, az konuşuyor. Epey kalabalık bir çevresi de var ama olmadı mı olmuyor sanırım.

Ben de mi onun gibi olacağım? Yeryüzü erkeklerle dolu ama duygusal bir ilişki yaşamak istiyorsanız hiç erkek yok sanki. Yakınlarıma karşı sıcağım ama dışardan baksan soğuk nevalenin tekiyim. Yani benim de birini veya birinin beni bulması oldukça zor gibi. 35'imi de aşmışım, akranlarım hep evli *

Yalnızlıktan bazen çok acayip sıkılıyorum. Birlikte nefes alabileceğim birini arzuluyor gönlüm. Yaşadığım şehirde, yakınımda olsa, oturup sohbet etsek bol bol. Dışarı çıkarmak isteyen oluyor ama evliler. Evli adamı ne yapayım ben? Sevmek ve sevilmek istiyorum. Lakin, çok ütopik bir şey istiyormuşum gibi gelmeye başladı *

Yalnız zamanlarınızda sizi avutan şey ne olursa olsun, bir insanın yeri çok başka imiş. Ben bunu bu günlerde oldukça yoğun hissediyorum.

canım sıkılıyor, sorunum bu * kime nazlanıcam ben * şımarmayı özledim, bu beni mutsuz ediyor evet * söyledim rahatladım, kimse okumasa da içimi döktüm ohh bee *
    12 -1 ... le soleil brille dans le ciel
  4. 4.
    seni mutsuz eden şey nedir
    4 -4 ... moon tripper
  5. 5.
    genel olarak kırığım. biraz kafadan, biraz kalpten. kırıldıkça da kırılıyorum. paramparçayım sözlük ama çok komik ki; kendimi öyle olmadığına ikna ederek yaşamaya devam etmek zorundayım.
    4 ... kotlin
  6. 6.
    verdiğim değeri alamamak beni mutsuz eder. sadece flört için söylemiyorum tüm ilişkiler kapsamında.
    2 ... firindasutlacc
  7. 7.
    Narlı şampuanımın bitmesi,
    Şarjda unutulan ama şarj olmayan usb kablosu ,
    Gül suyu :/
    -1 ... nickienick
  8. 8.
    Olmayacak şeylerin peşinden koşmak.
    2 ... duygusuz adam
  9. 9.
    Beni mutsuz eden net; Hayallerinin peşinden koşamamak.
    ... gamzeaydan
  10. 10.
    kisisel seyler degil.
    gazetelerde ve medyada hergun gordugumuz taciz tecavuz ve cinayet haberleri.
    aslinda bu toplum olarak hepimizi mutsuz ediyor sanirim, zira ulke olarak bir depresyonun icindeyiz.
    2 ... cavaceylan