bugün

iddialı bir konuşma. genellikle içkili ergenlerin sevdiği kızlara söylediği bir cümle.
(bkz: niyeti bozmak).
(bkz: hayvansın rıza)
sevgiline diyosan öpücük başka kadına diyosan dayak yemene sebep olabilir.
Sen gel herseyim ol ya
Kadınım ol
Esim ol. Evlenirim bile ya
Yeter ki benim ol. Cok güzelsin..
Yalan.
kime söylendiği aşırı önem arzeden bir cümle, kan çıkabilir.
Kime söylenirse söylensin kaba bir sözdür. Eş ya da hayat arkadaşı sıfatları tercih edilmelidir.
Of super ya. Yap lan ama yapamazsan adam degilsin deyip ortamdan uzaklasilmali.
erkeğe söylenirse iş ciddiye biniyor demek, birisi ambulans çağırsın.
bir insana yapılabilecek en büyük hakaretlerin başında gelir.
bir insana yapılabilecek en büyük hakaretlerin başında gelir.
bir insana yapılabilecek en güzel tekliflerin başında gelir.
Dürüst erkek sözüdür.
inim inim inleteceğim diye devam eder.
bir ara konuştuğum kıza söyledim bu cümleyi beni tersledi amk. o gün bugündür dikiş tutmuyorum.
"seni karım yapacağım" yerine "beni erkeğin yap" demek kulağa daha hoş gelebilir, ancak hangisinin daha hoş olduğuna karar verecek olan kadındır.
"seni karım yapacağım" yerine "beni erkeğin yap" demek kulağa daha hoş gelebilir, ancak hangisinin daha hoş olduğuna karar verecek olan kadındır.
Kandırılmaya çalışmanın ilk alameti, hiç itibar etmediğim söz.
karı yapıcı ifadesi.
az önce hayrullahın bana attığı meşaz.

anan tanrım, gözlerime inanamıyorum. bildiyin hayvan bu yha, böyle meşaz atılır mı ayol, insan sevdiceyine (pardon insan dedim) böyle mi ilanı aşk eder maganda.

pislik, hayvan, yılan "seni karım yabıcam" diye yazmış. tamam, orada sorun yok ama "bu kez aqepeye oy vermen şartıyla" diye de şart koymuş. hoff yha. aşqımla oynuyo bildiyin.

n'apsam bilmiyorum. yha bir kez aqepeye oy veriyim sonra nikahı bassın bana, sonra yine ceyebeye veriyim diyorum, nası olur sizce layiqçi qardeşlerim.

layiqliyime helal gelir mi? paşam qızar mı bana? evet.
karım değil tarım yapacağım demek istemiştir bence. tarım ürünü babında. ot gibi yaşıyorsun hesabı.
Hanzo Ortadoğu insanı sözü. Gördüğünüz gibi uzaklaşın.
kutsal damacana 2 itmen de geçen bir tehdit cümlesidir. korkutan türden.
görsel
görsel
güncel Önemli Başlıklar