bugün

mesaj gelir gelmez penise kan pompalanma hızı 5 katına çıkar ve fanteziler fantezileri kovalar ve sonunda bu fanteziler eşliğinde 31 çekilip rahatlanır.
olsa olsa apollo creed'in kızıdır.
fantezi insanıdır. geçenlerde düştü bana bi tane böyle, nicki lazım değil. slm asl pls çek bana, küfret bağa, aşşağıla beni dedi. bacımsın dedim. zina haramdır-günahtır, yapma etme, baştan çıkartma beni dedim. sonra zorla cam açtı bana. en kısa sürede bekliyorum yanıma dedi, yatağını gösterdi. öptüm dedim.
cevap: bende seni sevgiliiiimmm

alternatif cevap: tırmala beni kaşı beni.
author a atmıştır.
ekşisözlük yazarıdır.
hiç karşılaşmadığımız canlı türü. *
kendini boşuna yoran kızdır.

(bkz: beni ne doktorlar ne mühendisler istedi)
çok garip bir durummuş gibi hakkında bu kadar entry girilen kızdır. günaşırı karşılaşılan bir tekliftir, abartmak gereksizdir.
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
(bkz: beni seç beni seç)
kız olması düşük ihtimalli sözlük yazarıdır. kaşar olabilir. erkek de olabilir. tufaya düşürmeye çalışabilirler. demek ki neymiş her seni istiyorum diyene gidersen çok şey kaybedebilirsin.
sözlükteki abazan kızlardan biri olabilir.
(bkz: içeri girdiğimde mouse u okşuyordu)
uyurken götü açık kalmış yazar fantezisidir, rüyadır, iki su çarp yüzüne geçer.
şimdiye kadar hiçbir erkeğin istemediği kızdır. çaresizdir artık. ortalığa haykırıyordur. seni istiyorum diye kimse dönüp bakmıyordur. durumu çok ama çok vahimdir.
(bkz: sözlük fantezileri)
duygularını hormonlarının etkisinde dürüstçe ifade etmiş kızdır.
hiç çekinmeden direk isteyen kızdır. geçen bana attı tersledim biraz.
"benden değil babamdan istemen gerek" diyerek uzaklaştırdığım kızdır.
(bkz: i want you)
(bkz: uncle sam)
türk kızı başlığındaki gidişata dur demeye niyeti olan kızdır. ama bokumu yesin, yoh eyle yağma.
kuvvetle muhtemel mesaj attığı yazarın sevgilisidir.
sözlük yazarı olması gerekli olmayan kızdır her türlü götürülür.
"çıkışta gel de kafanı gözünü yarayım!" iması da olabilir. tedbiri elden bırakmamak lazım gelir.
(bkz: sözlük efsanesi)