1. 1.
    Sizden daha da hızlı uzaklaşmasını sağlayacak kelimedir.gitme ne ulan? Seni seven zaten aradaki sorunları bir şekilde çözmeye çalışır, her tartışmada gitmekle tehdit eden sıkıldım diyen birine kal diye yalvarmak hayal dünyasında yaşamak demektir.
    2 ... necrone
  2. 2.
    bana bir kere denmişti. bende tamam diyip engelledim yani gitme diyorsan aptalın tekisin ve seni çok üzerler bu hayatta kardeşim kusura bakma.
    2 -1 ... kimseyi cekemeyen adam
  3. 3.
    Aşık adam tepkisi. Gitme denerek yalvarmis olmuyor. Hem aşık olduğun birine eğer hakediyorsa tabi yalvarmak da aşkın doğasında var diye düşünüyorum. Seviyorum ben böyle aşkla bağlanan insanları. Toplumda dışlanarak sayıları azalmaz umarım. Aşkta gurur yapan insanların muhtemelen anlamayacagı insandır.
    -4 ... irradiance
  4. 4.
    iş o raddeye vardıysa muhtemelen konuştuğu farklı kişi/kişiler vardır kardeşim. sen alternatiflerden birisiydin sadece, elendin. geçmiş olsun, sittin sene sikinde olmazsın daha kızın. o yüzden go nekst.
    1 ... kiminanir vol2 special edition
  5. 5.
    Zorlayarak sevgi olmaz bunun adı seviyesizliktir. Peki deyip asla bahsini bile açmamaktır mesele. Gerçek kalite budur işte.
    2 -2 ... kale3112
  6. 6.
    sizi istemeyeni siz hiç istemeyeceksiniz. zorlamanın manası yok.
    -1 ... tifobakteri