bugün

çoğumuzun basina gelmistir: "seni hic birakmicam, hic ayrilmicaz, seni herseyden cok seviyom" tarzi seyler soylerler ama hepsi aynidir. sonunda mutlaka ayrilik vardir ve terk eden taraf hep bu laflari soyleyen taraftir.
yalancıyı cümle alem düdüklesin mi sorusunun derhal yapıştırılması gereken kızdır.
Konuşma dili ile yazı dilini ayırt etmesi gereken kızdır.
(bkz: bıraktı) bu hayatta babama bile güvenmem.net.
bunu diyorsa oyalıyordur sizi,

seni hiç bırakmayacağımın anlamı, sen biraz bu saplantı içeren cümleye takıl da ben de rahat rahat sen buna saplanmışken senden daha iyisini arayayım.

nitekim artan facebook messenger, whatsapp, hatta telegram ve diğer uygulamaların kullanım süresi artar, kim bilir belki de geceleri kimlerle snapleşiyordur.

ve ardından maksimum bir ay geçtikten sonra, sen beni hiç anlamıyorsun, sen daha iyilerine layıksın cümleleri gelir ve kaçınılmaz son ayrılır sizden, daha doğrusu bu sizi rencide etmemek için olan kelime, buraya kadar okuyan insan ayrılık değil, sizi sap gibi terk edip, onu sizden daha çok tatmin edecek birine gideceğini bilir.
En başta seni yari yolda birakacak kizdir hiç şaşmaz.
bıraktı.
görsel
yalancıyı sikmiyolar ya. atıyo bol keseden.
Eskiden 2 aşık tanıyorum. Birbirlerine kolye hediye etmişler ve ayrılana dek bu kolyeleri çıkarmayacağız diye sözleşmişler. Yani ömrümün sonuna kadar çıkarmayacağım diyordu.
Sonuç= çıkardı.
yalançı kızdır. "çı" evet.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı) denilecek kızdır.
onu dediyse kesin bırakacaktır.
tecrübe ile sabit.
"kendine iyi bak" der ve gider.
pek inandırıcı değildir. her insan bir gün gelir sevdiklerini bırakır.