bugün

son mesajında hep seveceğini söyleyip ayrılan sevgilidir. muhtemelen amaç açık kapı bırakmak ve yedek listesinde tutmaktır ama iyi niyetle söylenenleri de vardır. ya da yoktur. bilemiyorum.
o anın vehameti ile duygularını bu şekilde dışa vuran sevgilidir. ama zaman faktörü? neyse...
yavşaktır açık net.
hancıdır. bir öncekine de demiştir, bir sonrakine de diyecektir, ondan sonra gelene de söyleyecektir. günümüzde sevgi olayının basite indirgenmesinin de bunda rolü büyüktür. örneğin; 2 haftalık sevgililerin birbirlerine ''seni deli gibi seviyorum'' demeleri ya da 1-2 ay sonra ''ben sensiz yaşayamam'' gibi cümleler kurmaya başlamaları. 1-2 ay önce nasıl yaşıyordun peki? diye sorarlar adama. bu cümleler bu kadar basit şeyleri mi anlatıyor, bu cümleleri söylemek bu kadar kolay mı? işte kolay olduğu an bu gibi hayal kırıklıkları ortaya çıkmaktadır.
(bkz: uff bnne be slk) derler adama ya da s kime kadar sev gittikten sonra da diyebilirler.
geri dönmese bile eninde sonunda pişman oalcaktır ve özür dileyecektir. **
o hoo, dolu var bunlardan.
seni hiç unutmayacağım diyenle paralellik gösterir.
Pişman olacak sevgilidir. Bundan sonraki ilişkisi evlilğe kadar gidebilir ancak seni hiç bir zaman unutmayacaktır rahah ol. *
açık kapı bırakma olayı budur.
yalancının önde gideni dallamadır. allah'ından bulasıca adi insandır. inşallah ona da böyle kazık atarlar denilesice mahlukattır.
hee he oyle olur o isler diye tepki verdirtmisti.sem sev evlilik hayali kur sonra o kalksin ingiltereye yerlessin bide giderken seni hep sevecem desin olmaz bari giderken rol yapma diyemedim ya la.allah yplolunu bahtini acik etsin bi gun ing.gidersem cay iceriz ben,o bide kocasi.
artistlik yapmıştır.
yalanın bu kadarı da pes kuyruklu yalan... ne sevecen la sevme siktir git.
bu kadar bedduadan sonra ömrünün geri kalanını anlayamayacağı bir lanet çemberi içinde geçirecektir.
ayrılsak ölürüz biz adlı şarkı üzerine yemin edip ayrılınca ölmeyen versiyonu da mevcuttur bu türün.
Mümkündür. Kimi insanlar ömür boyu unutulmazlar. Vazgeçmek apayrı bir şey artık sevmemek apayrı.
onursuz bir yalancıdır.

genelde bunu kadınlar yapar.

erkekler çoğunlukla daha çok seven olmuştur.

kadınlar ise önündeki seçeneklere göre sevgisini yönlendirir.
inanma yalan söylüyor.
Hala Seveceksen niye basip gidiyorsun salak.
demek ki sevilecek bir yanınız kalmamış. biraz beyninizdeki geçmişin tozlu raflarını kurcalayın nedeni ortaya çıkar. eğer bir kadına söylendiyse ve ayrılmasına şaşırılıyorsa ise komik. zaten sevmiş yeterince işte. sevgi, aşk türkiyede aciz ailelerden gelenlerin seks denilen kapıyı açması için kullandığı bir kilit olduğu sürece pek normal. bu yazdıklarımın bazıları erkekler, bazıları kadınlar için geçerlidir. lütfen her okuduğunuzu üzerinize almayınız.
insan olarak seven hümanist sevgilidir.
Ayrılırken üzülür.
mantıklı bir evliliğe yaklaşmış sevgilidir.