bugün

Napsın adam 5 sene daha çekilmez, uzaktan uzağa siyaset olmaz. Tövbe edip imana gelsin.
o değil de bu restin üzerine adam ikinci kez başkan oldu. assdfghj.

dağdakiler kurtarsın şimdi, pkk'lı terörist seni.
Derken kendini kodeste buldu.
Kimi istiyorsun ?
Bugünde sıkıcı bir şekilde oylar sabit kaldı haber muhabirleri ve bilumum kişiler boş boş para uğruna lak lak yaptılar.

Şu reklamdaki kız beni bulsun.
gerçe pijamalar seksi sayılmıyor henüz ama neyse.
Miraçcığımı arasam mı alsın beni buradan.
iyiki bir lanet olsun ya.
Anca siktir inşallah diyelim nedir bu.
Sanki kk için söylenmiş bir atasözü.
yaptırdı.
Bu lafı diyen şahısın hapiste olması ve engellemeye çalıştıkları kişinin tarih yazıp başkan olması...

Ne kadar gülünç bir durum
doğru söyle damat sen misin?
Sabah sabah rte sevginiz depreşecek kadar ne yaşadınız anlamıyorum ki.
lan selo fıkra gibi adamsın ha. melih gökçek'in kürdish story versiyonu.

burada mesele rte nin başkan olması ve ya olmaması değil. zamanında kandilin gazıyla söylediğin sözler hep götüne kaçtı. mapus damlarında çürüyeceksin bremın.
dağda ki kandırlımış kürtlere sesleniyorum la olum kafayı çalıştırın biraz kafayı .

içinizde ki ermenileri gözünüz görüyor daa .

zararın neresinden dönerseniz kardır daa .

teslim olun hayat yaşamaya değer daa .

pisi pisine ölmek geride kalanlarınızı üzmek daha mı iyi .

davanız da haklı değilsiniz olsaydınız zaten yanınız da türkiye den başkasını bulamazdınız . çünkü türkiyeden başkası haklıyı aramaz güçlüyü ararlar .

hepsi kendi davasın da . gözleri kendilerinden başkasını görmez sizi bizi hiç görmez .

akıllı olun akıllı akıllı . ben kötü bir şey demiyorum .
milletin seçtiğine düşman olunmaz . desteklemeye bilirsin tabiki ama düşmanlık güdersen bedelini şimdiden hazır et çünkü o milleti karşın da bulursun .

feto piçi gibi mesela .
burada Tayyip'in başını çektiği çeteye karşı mücadele etmeye cüret edemeyen soytarılar Kürtlere ve devrimcilere saldırmaktan asla vazgeçemeyecek. Çünkü bu riskli bir iş değil, riskli şeyler yapmaktan geri duracaklar her zaman olduğu gibi.

Alın götünüze sokun güzel devletinizi bundan sonra. Cumhuriyet, laiklik her ne varsa yerle bir etmişler üstüne bir de işemişler, onlarca insanın öldüğü günün sonrasında şov yapmışlar ama bu soytarıların derdi hala Demirtaş. Beynine soktuğumun sığırları sizi.

iğreniyorum lan sizden. Mezarların üzerinde kutlanan bir saltanat var artık, çok mutlular, onlara oy verenler de. Hissettiğim şey öfke değil, öfke çok hafif kalır tanımlamaya.
görsel
daha başkan aponun gtünü silkeceğiz gtünü .
gördüğünüz gibi hepsi deliklerine çekilmişler böcekler gibi .
nerde bi hdp li yokmu bizi aydınlatsa bu konuda .

noldu lastik mi patladı yine .
görsel
nooldu nooldu? yıkabildiniz mi milletimizin ittifakını?! allah her zaman doğrunun yanındadır. yaşasın rte...
bunu diyen şuanda hapiste.
puhahahahahah fena sikecek bunları reyiz.
mal mal bakacaksınız diyorlar karşı taraftakiler. ahahha.
neymiş neymiş ??? ahahahaaaaaaaa
BAşkanlık hdp yüzünden gelmiştir. Baktılar bu hdp barajı geçince tüm dengeler değişiyor meclisi işlevsiz hale getirdiler.