bugün

zamanında sevilen ama reddeden zat kuyruğunu kıstırıp size gelmek istediğinde sarf edilecek en mantıklı cümledir.

(bkz: hadi siktir git şimdi)
Böyle devam ederse sevdiğim insana sarfedeceğim söz. Sinir bozmaktan başka hiçbir ise yaramıyo artık.
zamanında eşek gibi sevilen şimdilerde eski duyguları uyandırmayan insanlar için kulllanılan cümledir.
sevgi denilen şeyin ne kadar bayağı bir şey olduğunu bize gösteren cümle. sanki alışveriş marketinde aldığın calgonit'i yerine koyar gibi. bu ne lan.
bunu fiilen ayan beyan belli eden sevgilidir. adama acı kor.
görsel
-ben daha çok sevmiyorum.
-hayır aşkım ben daha çok sevmiyorum!
-hayır yaaa ben daha çok sevmiyorum.

diyaloguna yol açacaktır.
seven birisine söylenebilecek en ağır küfür; ''artık seni sevmiyorum.''
Cok dogal sevdigime inandinda sevmedigime mi inanmadin. Hic.
Söylemek için beklediğim cümle. Kimse vazgeçilmez değil.
Bir gün gelir söylenir hemde hiç söylemeyeceğinizi sandığınız kişiye çünkü anlarsınız ki sevdiğiniz ve tanıdığınızı sandığınız kişi aslında o değildir ve bazen gerçek çok acı verici olabilir.
6 yaşındaki kardeşin isteği yerine getirilmeyince kullandığı tehdit cümlesi.
ilişkilerde kalbe vurulan son darbedir. Önce hal ve hareketlerle ilişkinin sonuna geldiği belli edilip cinayete zemin hazırlanır, kurbanın en savunmasız olduğu anda ölümcül darbe indirilir ve ilişki ölür.
Saçma bahaneler bulup karşısındakinin kafasını karistiracagina en doğrusunu yapmaktır bunu söylemek. Sevgi bitmiştir. Uzatmak daha çok yaralar.