bugün

hem sadakatsiz hem yüzsüz sevgilidir. sevgilinizin son zamanlarda davranışları çok değişmiştir, hep bir şey saklıyor, hep bir şeyler kaçırıyormuş gibidir. siz ona sezdirmeseniz de içten içe şüphelenmektesinizdir. bir gün ona bir sürpriz yapar ve evine habersiz gidersiniz, o sizi kapıda görünce çok şaşırır, hemen yatak odasının kapısını kapatır sizi salona almak ister ama siz ısrarla yatak odasına gidersiniz ve gördüğünüz sahne karşısında şok olursunuz; sevgilinizin yatağı darmadağındır ve komidinin üstünde kırmızı saten bir gecelik vardır. siz sevgilinizden bir açıklama beklersiniz, sevgiliniz ise lafı ağzında eveleyip geveler ama sert bakışlarınız karşısında tutunamaz ve "evet seni aldattım ama kız çok güzeldi napiiim, dayanamadım" der. siz ise kızın gerçekten güzel olup olmadığını merak eder ve varsa bir resmini görmek istediğinizi söylersiniz.
haklı sebepleri olduğunu zanneden sevgilidir. kız gerçekten güzelse, aldattığı kızdan ayrılıp diğer kızla devam etmesi daha mantıklı olandır.
bende seni aldatmıştım, yakışıklı bir adamdı ödeştik diye cevap verilebilecek sevgilidir.
Parmaklarının arasını kağıtla kesip sonrasında kesiklere nitrik asit damlatıldıktan sonra zavallı bir halde terk edilmesi gereken sevgili(?)dir.
pişkindir . şımarıktır . totoştur . olmasındır . gitsindir . yazıktır ya .
güncel Önemli Başlıklar