bugün

kızdığı için söyleyen kızdır. ama yine de söylememesi gerekir.
Acilen yol verilmesi gereken, her ay kanadığı halde yaralanmayan bir kişiliktir. Evlerden ırak.
Duymaz vallahi.dedem orospuyla hırsız beklenmez derdi.
bunu diyen kız demek istiyordur ki; insan yeter ki istesin, her fırsatta istediğini yapabilir. karakter meselesi.
işi bilip işe gitmemek.
orospudur. ruhu da bedeni de.
bunu söyleyen erkek de vardır. o da aynı bokun lacivertidir.
Ona ben seni 4 kez aldattım ruhun çoktan duymadı diyin.
aldatmasa da bir gün aldatır.
gerçeği söyleyen kızdır. kızlar gerçekten bu işi erkeklerden çok daha iyi kıvırıyor.
erkekleri sevmiyorum.
ama beyler böyle diyen bir kızı da mümkünse siktir edin hayatınızdan. bu ne tehdit gibi?
Vurduruyordur.
Sen sikim yapmak istiyosan yap diyeceğim kişidir.parayla vermediler ya.defolun gidin anasını satayım.
Yaptım haberin olmadı amk malı diyor amk kaşarı.
doğru söyleyen kızdır. genele dökersek olayı, beyinde hep erkek daha çok aldatır imajı vardır. aslında yalan. sadece kızlar saklamasını daha iyi bilir. aldatmayı onaylamıyorum da kardeşim bu kadar salak olmayın.
Sonuna kadar haklı kadındır...kendine bunu yakışrırıyorsa ne âlâ...ama benim peynire alejim var, o cümlenin akabinde artık aldatacak bir ben olmaz hayatında...
motor olabilecek kişidir, acilen başınızdan defedin.
O gücün elinde olduğunu vurgulamıştır aslında. ‘Öyle bir imkanım var ve yapmıyorum bak, güçlü olan benim’ anlamında. Ama güç sorumluluk ister. Sanmıyorum o gücün kendinde olduğunu, daha doğrusu bunun bir güç olduğunu sanıp, bunu kullanmayan insan olsun yeryuvarda.

Kızlar, kızlarımız... asıl güç, kalbinin sesini dinleyebilenlerindir. Kalbinizi dinlerseniz kimseye güç gösterisi yapmak zorunda kalmazsınız. Öpüyorum, en güçlü yerlerinizden.
Doğruyu söyleyen kızdır.
Kadının aldatması için aldatmak istemesi yeterlidir. Hiç çaba göstermeden yarım saat içinde bir erkeği kapısının önüne diker. Sevişir ve yollar.
Ama erkekler öyle mi. istek göndereceksin kabul edecek, günlerce muhabbet edeceksin, mesajlaşacaksın,bunları yaparken sevgiline belli etmeyeceksin ve sonunda uygun ortamı sağlayıp kızla sevişeceksin..
Evet kızlar kolayca aldatır ama maharetli olduklarından değil ülkemiz erkeklerinin cinsel yönden aşırı aç olmasından dolayı.
Doğru söyleyen kızdır.
haklı kızdır. şimdi şöyle bir durum var; aldatmak isteyen insan sizinle aynı yataktayken bile sizin götünüzde pireler uçuşurken başkalarıyla konuşabilir. siz helalim diyerek alnından öperken işe gittiğinizde suratına başka bir erkeğe sperm maskesi yaptırabilir. o yüzden de kimseye çok bağlanmamak lazım.
haklı. cinsiyetle alakası yok ama.