1. 1.
    ehonomi çoh eyi diyen bi akp'liye verilmiş ibretlik bi ayar.

https://twitter.com/YolTV/status/1109492326106386438
    8 -1 ... diskapininmandali
  2. 2.
    çok güzel bir ayardır. anayasal kurumlar iflas etmiştir diyen abinin sözleri de çok güzel.
    4 ... umudu azalan adam
  3. 3.
    adam diyor ki "türkiyedeki bütün kurumların üstünde bir erdoğan vesayeti var"

yanındaki adam da antitez olarak şunu söylüyor: "erdoğan vesayeti olsaydı bu adam bunu söyleyebilir miydi?"

adamlardaki özgürlük anlayışına bak amına koyayım. sokakta eleştiri cümlesi kurabiliyorsun işte daha ne istiyorsun.

yok yetmiyorsa gelin götümüzü de s. neyse sakinim amk.
    8 -1 ... serdarsl06
  4. 4.
    Ne dediğinin çok önemi yok anladığım tek şey mansur yavaş kökleşmiş.

Özfetöcü düşünsün reyisi bunu ugandaya tayin eder artik.
    4 ... consigliere
  5. 5.
    40 senedir bisikletin yoktan sonraki suratındaki çaresizlik, bir şey diyememek bile utandıramıyor bunları.

artık o kadar yüzsüzleştiler ki embesiller.
    1 ... strong arm broken
  6. 6.
    Neticede Vatandaş kızgın. Neden bu kadar kızgın olduğunu başımızdaki siyasiler otursun düşünsün.
    ... gazeloglu
  7. 7.
    Videonun tamamı var yorumlarda. Herkesi izledim. ilk defa, uzun zaman sonra, şaşkınlıkla halkın yorumunu izledim bir videoda. Herkese gına gelmiş. Muhalif olmama rağmen, ülkede öyle bir ambargo var ki, desteklediğim fikirden insanı hiç görmüyorum konuşuyorken kanallarda.

Adama Silivri soğuktur diyorlar. O gene de bana ne diyor. Canına tak etmiş insanların. Birisi et 70 lira diyor, diğeri zeytin 35 lira deyip tükürüp gidiyor.

En güzel yorum teyzenin birinden geldi. Onlar Müslüman da biz değil miyiz diyor. Tam olarak vaziyet bu. Halk artık bıkmış.
    ... yikanmak istemeyen cocuk