1. 1.
  senetle borç para veren mallar varsa, lütfen biri bana özel mesaj atsın.
  ... me and you and a dog named boo
 2. 2.
  belki bu arkadaş iyi niyetlidir, aldığı borcu ödeyecektir ama bu tip arayışların bu şekilde ticari ortamlarda ifade edilmemesi gerekmektedir. lakin bu sözler sikilecek adam aranıyor anlamına geliyor.
  2 ... vagabond heart
 3. 3.
  ne kadar gerekiyor ? ne amac icin kullanacaksin ? gibi detaylar onemlidir. edit : tefeci degilim entry acilsin diye girdim ne kadar cok borc isteyen var Sözlükte swh.
  ... camelindevesi
 4. 4.
  sözlükte tefeci arayan mal grubu.
  2 ... megaa
 5. 5.
  Evkurdan haberi olmayan yazar söylemi.
  Gidiyorsun ne kadar paraya ihtiyacın varsa 2. Eli o kadar eden bir ürünü senetle alıp satıyorsın. Aradaki fark da faiz niyetine oluyor. Hatta evkur denilen şakirt mağaza da en çok bu amaç için kullanılıyor.
  1 -1 ... hazmat suit
 6. 6.
  Keriz.avi vakası. Türkiye de senetlerin tahsil olma oranı 3 te 1. Kurumsal bankacılık yapan abiniz söylüyor. Sakın senetle borç vermeyin.
  ... macerayisevenadam
 7. 7.
  evkur, bu iş için şahane bir yoldur,bizzat beyaz eşya almanızı öneririm, tecrübeyle sabittir..
  ... me and you and a dog named boo
 8. 8.
  Senetle borç para arama işi biraz zor gibi, niye versin sana borç para bankanın vermediği krediyi tefeci mi verecek acaba, tefeci veya senetle para veren kişiler teminat almadan kesinlikle kimseye para vermezler. En iyisi senetle eşya veren mağaza gibi yerlerden eşya al sat, daha olmadı telefon aboneliğin 6 ayı geçtiyse taahhütlü bir telefon al ve sat başka türlüsü zor.

  ahanda buda kaynak http://www.krediverenler....para-veya-kredi-verenler/
  edit: imla
  1 ... iyisibu