bugün

1 ay aşk acısı çektim sevgilim sabahlara kadar içtim, sıçtım,ağladım zırladım. Daha sonra bir baktım hayat devam ediyor, Güneş yeniden doğuyor. Attım kendimi dışarıya hemen capoeira kursuna yazıldım. Daha sona kitapçılara daha sık uğrar oldum, bir günde iki- üç kitap bitirdiğim oldu. Antrenmanlarda yeni insanlarla tanıştım, sosyalliğim bitecekken daha çok arttı. Derslerime yoğunluk verdim, zayıf olan derslerimi düzelttim. Cafeler de, barbar da sevgilileri izledim, ne kadar yapmacık olduklarını gördüm. Hemen yeni aşklaar, yeni hayatlaaar moduna girmedim ki istesem elde edebilirdim sende iyi biliyorsun. Uzun vaade de düşünmeye başladım bir ilişki yaşayacaksam sonum olmalıydı o ilişki nikah masası yani. Tek gecelik ilişkiler çok yaşadım, bardan çok kız kaldırdım. Kaba tabirle ifade etmek gerekirse 'am üstünde göt siktim' hayata bakış açım değişti mesela. insanlar tarafından gerek konuşmamla, gerek giyinişimle daha çok ilgi çektim. Sen ne yaptın sevgilim? Ayrılığın ikinci ayında kardeşim dediğin adamla çıkmaya başladın, iki hafta sürdü ilişkin. insanlar eskiden aaa xxx geldi ne muhabbet ederiz şimdi derken, aaa xxx geldiğine göre muhabbet boka saracak ben gidiyorum diyor. Yani rolleri değiştik sevgilim. Ben ufkumu genişletip insanlar'ın saygısını kazanıp hayatıma yön verirken, sen ise insanlar tarafından hor görülüp dibe battın. Ama arkanı toplayacak bir sevgilin yok artık..
genellikle tekrar başlamak isteyen sevgilidir. hatalarımı düzelttim diyordur. tabi bir de artık pisliklere değer vermeyeceğim imajı da verebilir. dikkat etmek gerek.
(bkz: gittin gideli bebek)
(bkz: ben eskiden çok piçtim senden sonra değiştim)
(bkz: kaşlarımı aldırdın)
(bkz: aslında hiç degişmedi)
olumlu anlamda söylenmemiş bir söz olabilir.

ya da çok olumlu anlamda söylenmiş söz de olabilir.

mesele nereden baktığın.
(bkz: Ameliyatla kadın oldum canım)