1. 1.
  ileri görüşlü öğretmendir. Olmadı da.
  5 ... simbaaa
 2. 2.
  heves kıran öğretmendir. öğretmen olmuş ama adam olamamıştır.
  ... 4lord
 3. 3.
  ortaokul da babama bu çocuktan bir şey olmaz sanayiye ver deyip doğruları söylemiş müdürdür.

  Harbiden de doğru demiş.
  1 ... st jimmy
 4. 4.
  bizim de vardı böyle bir öğretmen. bir arkadaşa bunu dedi, çocuk sonra avukat oldu.
  5 ... tacettin limoncuoglu
 5. 5.
  Kıskananı da, "başarılarının devamını dilerim" der...
  3 ... mr forever happy
 6. 6.
  ilkokul arkadaşım okumayacağım kendi işimiz var orada çalışacağım dediğinde gülüp dalga geçen öğretmen şu an o arkadaşımdan az kazanıyor..
  3 ... ivanpablo
 7. 7.
  Mesleki etik değerlere sahip olmayan öğretmendir.
  2 ... talihsiz sokak kedisi
 8. 8.
  Zamanında öğretmen yokluğu yüzünden liseden sonra öğretmen yapılmış, maaştan başka bir bok düşünmeyen, 50 yaş üstü ve emekli olmamakta direten, empati yoksunu, zır cahil öğretmendir.

  Zaten böylesi de sürekli şiddete maruz kalır, ya vurulur ya dayak yer.
  ... yani herhalde sanirim galiba
 9. 9.
  O öğretmenin ağzına vurasım gelir. Müfredata göre değil de yeteneğe göre değerlendirse belki o bir şey olmaz dediği çocuk ileride çok farklı yerlerde olabilir. O yüzden özel kolejlerin çocuklara yönelişini çok beğeniyorum. Müfredat dışında yeteneklerine yönelik aktiviteler ile boş zamanlarını dolduruyorlar. Futbol, basketbol, yüzme, buz pateni gibi spor aktiviteleri dışında resim müzik ve müzik aletlerine yönelik kırılmalara kadar düşünüyorlar. Flüt mü gitar mi piyano mu çalacak. Maalesef özel kolejlere erişmek çok zor. Şartları çok ağır. Bu eğitim sistemini herkes hakediyor. Sonuçta bu aktiviteler müfredat dışı aktiviteler. Öğretmenlerimiz çocuklarımıza para kaynağı olarak yaklaşmaz ve gerçekten faydalı birer birey olmaları için emek verirlerse o bir şey olmaz dediğiniz çocuklarımızı çok farklı yerlerde görebilirsiniz.
  ... son60dakika