1. 1.
    Küçükken, daha bıyıklarım terlememişken, daha ketum bir ifadeyle kamışa su yürümemişken, anlayın işte masumken, yani dünya beni kirletmemişken ya da insanlara ,insanlığa , geleceğe olan umudum kötü insanların belki de siyasetçilerin hırslarına peşkeş çekilmemişken , aşk denen şeyi masallarda anlatıldığı gibi âli bir halt zannederdim. Oysa sevişmek için uydurulan basit bahaneden ibaretmiş, ilk kez seviştiğimde anladım. Dedim ya, küçüktüm , masumdum. Beni bu kadınların şehveti bu hale getirdi.

Bazıları masumluk arar sevdiğinde, bazıları samimiyet, kimileri ise bekaret, bir diğeri sadakat. En salak insanlar ise aidiyet...Ama hiç kimse daha önce öpülmemiş dudaklar arama cüretini gösteremiyor nedense? Belki de biliyorlar insanlığın masumiyetini kaybettiğini. Yüzleri yok. Korkuyorlar. Kim bilir kendilerini layık görmüyorlar da olabilir. En kötüsü de bu değil mi? Bu kadar mı kirlendik acaba? Bu kadar mı necis bir hale geldik insanlık olarak. Sahi masumiyetimizi neye teslim ettik?

Senden önce öpülmüş dudaklarda sana ait bir şeyler aramayaksın. Belki de trajedinin büyüğü bu? Kim bilir?
    1 -2 ... id est
  2. 2.
    Kendin yazmizsin senden once diye. Gecmise takilacagina bir bak bu dunyada hangi yetime yardim edebilirim, hangi fakiri doyurabilirim. Opulmus dudak dio hala ya.
    ... 0nda0n18
  3. 3.
    Okadarda takılınıcak bir durum değil. Senden önce bir hata yapmış bırak sende körükle gitme, unut.
    ... tilkimelih