bugün

Başlığı okuduğum an “Bak bana, bak bana ne zerre kaldı benden” diye mırıldanmaya başladım.

T: sesini sevdiğim bir kadın.
genelde şarkıları bokunu çıkartana kadar dinlerim sena şener'e de aynı muameleyi yaptım ama arkadaş albümün bokunu çıkartamadım. kaç ay oldu bilmiyorum albümü indireli** hala taze hale mükemmel. bu kadar mı güzel olunur. iyi ki varlar kendileri.

ayrıca yolculukları güvenli hale getirirler kendileri. dinleyiniz efenim.
Antep'in Kürtlerindendir. Evet
Severdim ederdim de storylerde falan itici olduğunu farkettim. Gavur özentiliği şeklinde ingilizce şeyapması beni ayar etti. Tarif edemedim ama Gerçekten itici geldi bana.
görsel

Şu fotodan sonra takipten çıktığım kişi.
sesine aşık olduğum kadındır guldugunde suratinda kucuk kiz tebessumu belirlen sert baktiginida ifadesiz kalan guzel ablamiz. hem ne demisti.

Gittikçe içime kapandım
Çoğu zaman kendimden utandım
Sendin düşmanım
tuna kiremitçi düeti dinlenesidir.

herkeste olmayan böyle bir sesin değerini ancak kaliteli müzikten anlayanlar bilir.

https://www.youtube.com/watch?v=fh5ci6eVlu0
Özellikle yabancı şarkılarda çok başarılı. Nihayet bu ülkeden kabul edilebilir bir ingilizce aksanla şarkı söyleyen bir vokal gördüm.

Ama bugün gittiği yolda giderse, yolun sonu caz barlarda iki çocuklu bir kadın olarak kaliteli şarkı söyleyen bir şarkıcı olur çıkar. Yani bize bu şarkıları söyleyerek varacağı nokta üzgünüm bu olur.

Bir şekilde iş bilir bir menejer bulup yurtdışına açılmalı. "Büyük elmanın" olduğu yerde olmalı. Bence müthiş işlenebilir bir yetenek ve doğru şekilde sunulursa bu ülkedende uluslararası bir star çıkar.
klipte tuna kiremitçi'ye bir bakışı vardır, beni benden alıyor.

gerçekten aşık olabilirsiniz. tuna'nın yerinde olmak isteyebilirsiniz.
Çok yetenekli bir şarkıcıdır. Ses tonuna ve yorumlama biçimine hayranım.

https://m.youtube.com/watch?v=fh5ci6eVlu0

“Hayret ettim kalbime bazen mutluluktan..”
kıvırcık saçlılar bir başka oluyor amk.

görsel
80 lerde 90larda yaşasa iyi işler yapardı sağlam kuvvetli bir sesi var. Şu dönemde sesden daha çok başka şeyler lazım patlayabilmek için.
Mükemmel bir detay ses güzellik.. sen en güzel yerlere geleceksin. Seni seviyorum.
güzelliğine on adam ölür. saçından mıdır bakışından mı bilmiyorum bu kadın aşırı çekici geliyor bana aşık oldum sanırım.
Güzel hatun.
şener şen diye okudum.
Sen bir okyanus
Kıyı olamadım ama en derininde yine ben varım
Yeniden tazeyim sanki hiç ağlamadım
Işık tut karanlığıma
Bir yol göster sana ihtiyacım var
Ya da bileyle kılıcını
Öldür beni yaşamın ne anlamı var?
Sonraki gün bana hiç doğmasın.
Sesinden lezzet aldığım sanatçıdır kendileri. Hem ses tonuyla hem verdiği duyguyla dünyadan çıkış biletini verir size.
Sesiyle şarkılarıyla teniyle saçları ve güzelliğiyle mükemmel bir sanatçı.
sesini ve şarkılarını pek sevdiğim şarkıcı. dj mahmut orhan'la yaptığı müziklerini dinlendirici ve rahatlatıcı buluyorum.
Anlatılmaz, dinlenir.

Öyle güzel bir şarkıcı.
Evrencan gündüz ile back to black cover...

Olm siz gerçek misiniz? Mükemmel yemin ederim.
anasıyla;

görsel
bu kadının sesi bir efsane.

https://www.youtube.com/watch?v=rQ7tMWOCQlM
Az önce sahneden indi. Sahnesi çok güzeldi, tekrar gelinir.
görsel