bugün

Kıskanıyordur. Ondan uzak durulmalı. Arkadaş dediğin seni geliştirmeli, desteklemeli. Böyle arkadaş mı olur?
Parmak ile soğuk havada kulağına fiske atılıp.o kırmızı kulakla kıvranırken,cebimizden çıkardığımız poğaçadan tebessümle bi ısırık alıp,oldu lan işte denmelidir.
Orospudur abi kadın erkek fark etmez o nasıl kalleşoviçlik aq köstek olan arkadaş cidden piçin önde gidenidir.
Erkekse gazlıyordur. Capsi atarsınız susar
Kızsa olay kötü yerlere gider..
Etrafımda bir an bile tutmak istemeyeceğim cinsten bir arkadaş..! Tipidir. Destek olacağına köstek olur. Bu tarz insanlar Şom ağzını açtığında yolunda giden işleri alabora etme tehlikesi vardır. Hemen müdahale edin uzaklaştırın. Asıl tehlikeyi bertaraf edin. O olmaz dedikçe siz allahın izniyle olur deyin. Olmayacak dedikçe bi iznillah olacak deyin. Bu sığınma ve telkin metodu hem inancınızı sağlamlaştırır hem ümidinizi canlı tutar hem de işinizi kolaylaştırır. O şeytanın ağzından konuştukça siz iradenizi ortaya koyup rahmanın nefesiyle cevap verin. Susmayın. Engeller önce fikirden kalbe oradan da dile gelir. Vesveseye mahal vermeyin sakın. Derhal ağzını tıkayın.
insanın motivasyonunu düşürebilecek arkadaş tipidir. öncelikle kendisine bu durumdan rahatsız olunduğu iletilip, eğer bu davranışına devam ediyorsa arkadaşlığın kesilmesi gerekir.
Genelde haklıdır.

Bir insana sürekli yapamazsın denilirse yapamaz zaten.
Defedin gitsin. Sen de arkadaş olmayı beceremezsin diyin.
Kendisinin yapamayacağını bilip sizin de yapmanızı engellemek isteyen arkadaş tipidir. Çoğu zaman kıskanç insanlardır.
Yapılıp yüzüne vurulası arkadaştır.

Öyle gaz verilmez.
Sinir bozucu salağın tekidir.
Haklıdır. Şu ana kadar bu denilenleri boşa çıkarmadım.
bi nevi gaz verme biçimi.
anlık beyne kan sıçratır. bana destek çıkmayacak, modumu düşürecek insanın benim hayatımda yeri de yoktur zaten. ancak uygun bir dille ifade edilir ve bi sebep sunulursa düşünülür.
Dost acı söyler lafını götünden anlamıştır.
Arkadaşlığı bitirmeniz için yeterli sebep.