bugün

sen gittiginden beri bunu düşünüyorum...sacmalama deyişlerini duyar gibiyim fakat bende sacmalamayı isterdim ama sacmalamıyorum yaşıyorum bunu...sen gittiginden beri gündüz hiç olmadı bana,gün dogmadı bir daha,gecelerimde hic bitmeyecek bir ayaz hakim ne kadar üşüsemde senden kaldıgı için bunlar katlanıyorum tüm bu olanlara.düşünecek cok vaktim oluyor inan bana ve hep ölmeyi düşünüyorum, neden mi? sensiz gecen her an ölüyorum,her nefes alışımda daha acı cekerek ölüyorum her seferinde tekrar,tekrar...eskiye dalıyorum o sıcak,mutlu ve huzurlu günlerimizde yasam mücadelesi veriyorum sonra zamanı yenemeyip tekrar kendimi sensizligin ortasında buluyorum ne acı degil mi?evet çok acı desende anlamıcaksın beni gene...sen ölmeme deger miydin?
Kimse uğrunda ölmeye değmez anne,baba,kardeş ve vatandan başka diyerekten,"aşk,sevgi!nedir ulan bu herkesin diline sakız olan,aşk mıdır sevgi midir insanın uğrunda yaşadığı,yoksa bambaşka birşey midir bu aşk insanın hiç öğrenmeye çalışmadığı" gibi bir yaklaşımla noktalanacak olan entrynin yazılmasına sebep bir başlıktır.
(bkz: düşürün artık dilinizden şu aşkı sevgiyi eğer bilmiyorsan sevmeyi)
(bkz: aşk hiç bir zaman ölümden daha korkunç değildir eğer hakkıyla yaşamamışsan)